"Няша" каже, що у Меджлісі не татари, а Джемілєв обслуговує "заокеанські бонуси"

Так звана прокурор анексованого Криму Наталя Поклонська не вважає представників Меджлісу кримськими татарами
Depo.Життя
19 липня 2016 19:39
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла в інтерв'ю російському виданню "Новая газета", передає depo.ua.

На зауваження журналіста, що кримські татари виходили на мітинги в Криму у 2014 році оскільки боялися, що Держрада ініціює референдум про приєднання до Росії, вона сказала: "Не можна називати їх татарами".

"Татари у нас є і в Кримській самообороні, і в уряді, і серед "Русского единства" завжди були. А ці товариші - це Меджліс", - сказала вона.

Водночас вона розповіла, що один із лідерів Меджлісу Мустафа Джемілєв, якому російська влада заборонила в'їзд на півострів, не хоче їхати в Крим, бо боїться.

"Якщо він не винен - нехай дасть свідчення, ми розберемося. Так він же не хоче, тому що боїться. Знає, що йому потрібно відповісти перед кримськими татарами, яким він зіпсував життя, перед людьми, яким він тут створив диверсію. Енергоблокаду", - сказала вона.

"Я, коли питала про Джемілєва або меджліс, люди починали голосно лаятися. І бабульки старенькі, і все. Ця людина думає тільки про власний добробут, а про людей він не думає, так званий легендарний лідер. Чий він лідер? Обслуговує свої заробітки і бонуси заокеанські? Ну нехай. Я його запрошую, а він бідкається: не пускають", - додала Поклонська.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя