#ЯнеБоюсьСказати: В Мережі набирає популярності флешмоб проти сексуального насильства

З хештегом #Небоюсясказати українські жінки і чоловіки викладають в Інтернет пережиті історії сексуального насильства чи домагань
Depo.Життя
6 липня 2016 18:28
ФОТО: depo.ua

Як зазначає depo.ua, акцію розпочала на своїй сторінці журналістка Анастасія Мельниченко. Дівчина поділилася власними історіями і закликала інших не мовчати про насильство. 

"Мені 6-12 років. До нас приїздить родич. Він любить посадити мене собі на коліна. В якийсь момент, коли я вже стала підлітком, він хоче поцьомати мене в губи. Я обурююся і тікаю.

.... Мені 13 років. Я йду по Хрещатику, несучи додому по пакету продуктів у кожній руці. Минаю відрізок від КМДА до ЦУМу. Скоро мій дім. Раптом дядько, що іде назустріч, різко міняє траєкторію руху і з розгону хапає мене між ніг. Він хапає так сильно, що аж піднімає мене на руці. Я у такому шоці, що просто не знаю, як реагувати. Дядько відпускає мене і йде спокійно далі.

Мені 21. Я розійшлася з психопатом (справжнім, клінічним), але забула у нього вдома дідусеву вишиванку, яку позичала йому. Я йду до нього додому. Він мене скручує, силою роздягає і прив’язує до ліжка. Ні, не гвалтує. "Просто" робить боляче фізично. Я почуваюся безсильно від того, що не можу ніяк вплинути на ситуацію. Він фоткає мене голу і грозиться викласти знімки в інтернеті. Я ще довго боюся розповідати про те, що він зі мною робив, бо боюся фоток в інтернеті...." - поділилася особистими історіями сама Мельниченко.

Наразі флешмоб набирає обертів:

"Не боюся сказати": В Мережі набирає популярності флешмоб проти сексуального насильства - фото 1

"Не боюся сказати": В Мережі набирає популярності флешмоб проти сексуального насильства - фото 2

"Не боюся сказати": В Мережі набирає популярності флешмоб проти сексуального насильства - фото 3

"Не боюся сказати": В Мережі набирає популярності флешмоб проти сексуального насильства - фото 4

"Не боюся сказати": В Мережі набирає популярності флешмоб проти сексуального насильства - фото 5

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя