"Наш край" вимагає, щоб держава не ставилася до переселенців як до людей другого сорту

"Наш край" закликав уряд максимально спростити процедуру оформлення та ідентифікації соціальних виплат переселенцям, які живуть на неокупованій території
Depo.Життя
22 червня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив сьогодні голова Донецької обласної організації партії Сергій Третьяков.

Він зазначив, що партія отримує численні звернення від людей, які були змушені покинути свої домівки. "Люди втекли від війни та знайшли прихисток на неокупованій території. Вони вже зробили свій вибір на користь України, а сьогодні їх мало не оголошують людьми другого сорту. Завдання держави – захистити їх та не ускладнювати їм життя. Кабмін має максимально спростили процедуру підтвердження проживання переселенців за фактичною адресою", – повідомив він.

За його словами, слід спростити важку та забюрократизовану процедуру перевірки перебування за місцем фактичного проживання переселенців для отримання соціальних виплат. "У мене наявна процедура викликає багато запитань. По-перше, її проводять працівники соціального захисту, які не завжди компетентні у цьому питанні. А по-друге, саме від їх суб’єктивного висновку залежатиме, чи отримають гроші ті, кого й так спіткала лиха доля", – наголосив він.

"Переселенці не мають ставати заручниками непрофесійності чи бездіяльності органів соціального захисту", – підсумував голова Донецької обласної організації партії "Наш край" Сергій Третьяков.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя