"Наш край" назвав Brexit холодним душем для українських політиків-євроспекулянтів

Brexit засвідчив, що Україні слід зосередитись не на вступі до ЄС як на самоцілі, а на впровадженні високих соціальних стандартів життя та наближенні вітчизняної економіки до рівня провідних країн Євросоюзу
Depo.Життя
30 червня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив народний депутат, співголова партії "Наш край" Антон Кіссе.
За його словами, українські політики почали євроінтеграцію не з того кінця. "Brexit засвідчив, що Україні слід зосередитись не на вступі до ЄС як на самоцілі, а на впровадженні високих соціальних стандартів життя та наближенні вітчизняної економіки до рівня провідних країн Євросоюзу", – зазначив він.

На його думку, не можна заганяти за хмари комунальні тарифи і ціну на газ, скорочувати видатки на соціальну сферу, а під виглядом децентралізації перекладати всю фінансову відповідальність на місцеві бюджети. "Спочатку європейські зарплати, соціальне і пенсійне забезпечення, а вже потім європейські ціни на газ та електрику", – заявив Антон Кіссе.

Загалом, повідомив співголова партії "Наш край", вітчизняним політикам слід перестати приймати антисоціальні закони, прикриваючись вимогами МВФ та ЄС, а почати, нарешті, дбати про людей.

"У будь-яких зовнішніх відносинах, держава, насамперед, має дбати про національні інтереси, а не гнатись за примарою кращого життя, нехтуючи інтересами власного народу", – наголосив він.

На думку Антона Кіссе, Україні для реалізації євроінтеграційних прагнень слід в першу чергу зосередитись на вирішенні внутрішніх проблем. "Підвищення соціальних стандартів, високі заробітні плати і реальна боротьба з корупцією наблизять нашу країну до ЄС набагато швидше, ніж необдумане виконання вказівок міжнародних інституцій", – зазначив він.

У підсумку Антон Кіссе зазначив, що результат референдуму про вихід Великобританії з ЄС став холодним душем для тих українських політиків, які спекулювали на темі вступу до Європи як на панацеї від усіх хвороб.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя