"Міс Україна 98" переховувала людей у своєму барі після теракту в Ніцці

Свідком паніки після теракту стала "Міс Україна 1998" Олена Спіріна, яка нині володіє кількома бізнесами, зокрема – баром Try Burger у Ніцці
Depo.Життя
15 липня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
"Міс Україна 98" переховувала людей у своєму барі після теракту в Ніцці
"Міс Україна 98" переховувала людей у своєму барі після теракту в Ніцці

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТСН.

Перед трагедією Спіріна разом з усім містом святкувала День взяття Бастилії, гуляла Англійською набережною, публікувала відео з вуличними музикантами та дивилась на феєрверк. Покинула місце Олена за кілька хвилин до трагедії.

"Я повернулася з того самого місця за 10 хвилин до початку пекла. Зняла красивий феєрверк. Думала поділитися. Поділилася. Цінуйте один одного. Любите. Завтра може не бути", - пише Спіріна. А далі Олена побачила, як біжить натовп людей.

Спочатку, пише Спіріна, вдавалось, що це якесь продовження свята, тому вона почала все знімати на телефон. Аж поки до її закладу не повалили люди і не почали просити прихистку. "Хто-небудь знає, що відбувається в Ніцці насправді? Одна версія - випадкова паніка. Друга - хтось почав давити людей на променаді і відкрив стрілянину.

В окрузі купа поліції, люди кинулись до нас у бар, одні плачуть, інші просять не виганяти (а ми і не збираємося), треті іржуть (напевно, в істериці)", - так описує жінка перші хвилини після трагедії, коли ніхто доладно не знав, що відбувається.

Після теракту, пише Олена, вулицею можна було пересуватись лише з піднятими вгору руками – такі вимоги висуває поліція за посилених антитерористичних заходів.

Нагадаємо, більше 84 людей загинуло в Ніцці внаслідок терористичної атаки члена ІДІЛ, який протаранив натовп автомобілем, а згодом почав розстрілювати людей.

Читайте також: Кривавий теракт у Ніцці (ХРОНІКА)

Більше актуальних новин читайте на