Скандальний "Миротворець" зробив подарунок українським журналістам

Сайт центру дослідження злочинів проти національної безпеки України "Миротворець" у День журналіста зламав пошту "міністра пропаганди ДНР"
Depo.Життя
6 червня 2016 11:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт волонтерського проекту "Миротворець".

Відзначається, що викладена в публічний доступ інформація надається для вивчення й аналізу з метою нівелювати проросійську і терористичну пропаганду.

"Всіх журналістів України, для яких Кодекс етики українського журналіста, як Статут для солдата, Центр "Миротворець" вітає з професійним святом - Днем української журналістики ... Користуючись нагодою, ми вирішили зробити вам подарунок: надати для вивчення і аналізу масив даних одного з функціонерів та ідеологів терористичної організації "ДНР" - так званого міністра пропаганди Нікітіної Е. Впевнені, що проаналізувавши цей масив даних, Ви розробите і запропонуєте нашій країні систему заходів активного захисту і протидії, які допоможуть повністю нівелювати проросійську і терористичну пропаганду, не дозволяючи руйнувати уми людей ", - йдеться в тексті.

Нагадаємо, 3 червня президент Петро Порошенко засудив публікацію на сайті "Миротворець" телефонів журналістів, акредитованих в "Л-ДНР".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя