"Миротворець" відповів G7: Персональні дані журналістів ми не публікували

Колектив Центру "Миротворець" відповів на оприлюднену напередодні заяву послів "Великої сімки", які засудили діяльність Центру
Depo.Життя
3 червня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

Відповідна заява з'явилася сьогодні на сайті "Миротворця", передає depo.ua.

Зокрема, у публікації зазначається, що оприлюднені дані журналістів, акредитованих у "ДНР", не можна вважати персональними.

"Колектив Центру "Миротворець" ознайомився з цією заявою і, йдучи назустріч глибоко занепокоєним і шановним послам G7, вчергове уважно вивчив опублікований в блозі сайту "Миротворець" список журналістів, акредитованих в терористичній організації "ДНР".
З огляду на той факт, що персональні дані журналістів в зазначеному списку нами виявлені не були, колектив Центру висловлює своє щире здивування з приводу заяви послів G7 про нібито розкриття сайтом персональних даних журналістів.

Проведені нами консультації з фахівцями вчергове підтвердили, що опубліковані в блозі сайту "Миротворець" дані не відносяться до категорії персональних даних, а є звичайними контактними даними, які журналісти з власної волі і усвідомлено передавали представникам терористичної організації "ДНР" і самостійно публікували в мережі інтернет", - заявляють у "Миротворці".

"Ми ні в якому разі не допускаємо думки про те, що посли G7 намагаються протидіяти діяльності колективу Центру "Миротворець", а також роблять спроби для блокування поширення нами суспільно-значимої інформації, що дозволяє громадянам України в умовах російської гібридної агресії і пропаганди самостійно визначати якість і достовірність розповсюджуваних українськими та зарубіжними ЗМІ матеріалів", - додають у повідомленні, зазначивши, що послів G7 дезінформували щодо діяльності Центру.

"На думку фахівців, посли G7 спиралися в своїй заяві на недостовірні джерела інформації та на підставі отриманих від них даних зробили заяву. Також колектив Центру вбачає в цьому спробу окремих осіб і організацій через послів G7 натиснути на "Миротворець" шляхом їх (послів G7) дезінформування і введення в оману щодо кваліфікації опублікованих даних і діяльності Центру "Миротворець"", - йдеться у заяві.

"У той же час ми не виключаємо того, що сайт //www.gov.uk/ зазнав хакерської атаки і зламаний зловмисниками, в результаті чого на ньому з'явилася заява, наповнена глибоким занепокоєнням", - додають у "Миротворці".

Колектив Центру "Миротворець" також заявив про свою готовність до плідної співпраці і може ознайомити представників спецслужб і поліцейських органів країн G7 з результатами своєї діяльності з протидії російській агресії.

"Крім того, ми готові передати наявні дані про більш ніж 62000 проросійських бойовиків, терористів і їхніх посібників, російських найманців і військових злочинців, які здійснювали і продовжують здійснювати злочини проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Сподіваємося, що інтегрування цієї інформації в інформаційні системи спецслужб і поліцейських органів країн G7 істотно посилить контроль над поширенням проросійського тероризму і російської пропаганди в Ваші країни", - йдеться у публікації.

Колектив "Миротворця" також нагадав, що російська агресія несе в собі небезпеку не тільки для України.

"Хочемо зауважити, що тероризм і гібридна агресія Росії - це нові форми сучасної війни, яка проводиться кремлівським режимом. Небезпека такої агресії в тому, що вона фактично не має меж. Саме зараз Україна і її громадяни відбивають найбільш сильні за останній рік інформаційні удари кремлівської агресії", - наголошують у публікації.

Нагадаємо, 2 червня посли країн Великої сімки у Києві 2 червня теж висловили свою стурбованість через оприлюднення особистих даних журналістів сайтом "Миротворець" й закликали відповідальних за публікацію осіб видалити ці дані.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя