"Миротворець" відповів G7: Персональні дані журналістів ми не публікували

Колектив Центру "Миротворець" відповів на оприлюднену напередодні заяву послів "Великої сімки", які засудили діяльність Центру

Відповідна заява з'явилася сьогодні на сайті "Миротворця", передає depo.ua.

Зокрема, у публікації зазначається, що оприлюднені дані журналістів, акредитованих у "ДНР", не можна вважати персональними.

"Колектив Центру "Миротворець" ознайомився з цією заявою і, йдучи назустріч глибоко занепокоєним і шановним послам G7, вчергове уважно вивчив опублікований в блозі сайту "Миротворець" список журналістів, акредитованих в терористичній організації "ДНР".
З огляду на той факт, що персональні дані журналістів в зазначеному списку нами виявлені не були, колектив Центру висловлює своє щире здивування з приводу заяви послів G7 про нібито розкриття сайтом персональних даних журналістів.

Проведені нами консультації з фахівцями вчергове підтвердили, що опубліковані в блозі сайту "Миротворець" дані не відносяться до категорії персональних даних, а є звичайними контактними даними, які журналісти з власної волі і усвідомлено передавали представникам терористичної організації "ДНР" і самостійно публікували в мережі інтернет", - заявляють у "Миротворці".

"Ми ні в якому разі не допускаємо думки про те, що посли G7 намагаються протидіяти діяльності колективу Центру "Миротворець", а також роблять спроби для блокування поширення нами суспільно-значимої інформації, що дозволяє громадянам України в умовах російської гібридної агресії і пропаганди самостійно визначати якість і достовірність розповсюджуваних українськими та зарубіжними ЗМІ матеріалів", - додають у повідомленні, зазначивши, що послів G7 дезінформували щодо діяльності Центру.

"На думку фахівців, посли G7 спиралися в своїй заяві на недостовірні джерела інформації та на підставі отриманих від них даних зробили заяву. Також колектив Центру вбачає в цьому спробу окремих осіб і організацій через послів G7 натиснути на "Миротворець" шляхом їх (послів G7) дезінформування і введення в оману щодо кваліфікації опублікованих даних і діяльності Центру "Миротворець"", - йдеться у заяві.

"У той же час ми не виключаємо того, що сайт //www.gov.uk/ зазнав хакерської атаки і зламаний зловмисниками, в результаті чого на ньому з'явилася заява, наповнена глибоким занепокоєнням", - додають у "Миротворці".

Колектив Центру "Миротворець" також заявив про свою готовність до плідної співпраці і може ознайомити представників спецслужб і поліцейських органів країн G7 з результатами своєї діяльності з протидії російській агресії.

"Крім того, ми готові передати наявні дані про більш ніж 62000 проросійських бойовиків, терористів і їхніх посібників, російських найманців і військових злочинців, які здійснювали і продовжують здійснювати злочини проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Сподіваємося, що інтегрування цієї інформації в інформаційні системи спецслужб і поліцейських органів країн G7 істотно посилить контроль над поширенням проросійського тероризму і російської пропаганди в Ваші країни", - йдеться у публікації.

Колектив "Миротворця" також нагадав, що російська агресія несе в собі небезпеку не тільки для України.

"Хочемо зауважити, що тероризм і гібридна агресія Росії - це нові форми сучасної війни, яка проводиться кремлівським режимом. Небезпека такої агресії в тому, що вона фактично не має меж. Саме зараз Україна і її громадяни відбивають найбільш сильні за останній рік інформаційні удари кремлівської агресії", - наголошують у публікації.

Нагадаємо, 2 червня посли країн Великої сімки у Києві 2 червня теж висловили свою стурбованість через оприлюднення особистих даних журналістів сайтом "Миротворець" й закликали відповідальних за публікацію осіб видалити ці дані.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

 

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }