"Король Інстаграма" Ден Білзерян уклав нове велосипедне парі на $700 тисяч

Відомий всьому світу гравець в покер і любитель зброї, "король Інстаграма" Ден Білзерян уклав нове велосипедне парі. Але цього разу не йому потрібно проїхати більше 500 км від Лас-Вегаса до Лос-Анджелеса, а професійному покеристу Браяну Расту
Depo.Життя
28 квітня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua
"Король Інстаграма" Ден Білзерян уклав нове велосипедне парі на $700 тисяч
"Король Інстаграма" Ден Білзерян уклав нове велосипедне парі на $700 тисяч

Білзерян і його друг, бізнесмен Білл Перкінс, поставили $600 тис. проти $100 тис. їх опонента, передає depo.ua з посиланням на "Рейтинг Букмекерів".

Ден Білзерян і бізнесмен Білл Перкінс ( який програв "королю інстаграм" $600 тис. в схожій суперечці на початку квітня) уклали парі з професійним гравцем в покер Браяном Растом. 

Білзерян і Перкінс поставили $600 тис, а Раст – $100 тис. Якщо останній переможе, забере гроші своїх опонентів, в іншому випадку його сто тисяч доларів перетечуть в їхні кишені.

За умовами парі, у Браяна Раста є тільки 48 годин на те, щоб дістатися з Лас-Вегаса до Лос-Анджелеса. При цьому у нього є всього три дні на підготовку, він може їхати тільки на дорожньому велосипеді (ніяких рікамбентів), і жоден фургон не зможе створити Росту повітряний мішок (чим з радістю користувався Білзерян під час свого "тріпа").

Нагадаємо, Білзерян проїхав цю ж відстань між двома містами за 33 години. Його опонент Перкінс виплатив йому $600 тис., ще $250 тис. "королю Інстаграмма" програв покерист Рік Саломон, який ставив на те, що Білзерян помре під час свого марафону або сильно пошкодить мозок через виснажливі навантаження (проти грошей Саломона Білзерян ставив свій літак). На результат парі приймала ставки БК Ladbrokes.

"Рейтинг Букмекерів"

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя