ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Кадровий голод": Як порноблогер в "ЛНР" оголосив "Енеїду" Котляревського "неофашистською літературою" (ВІДЕО)

Луганські сепаратисти розграбували бібліотеку "Українсько-канадського центру", що діяв у Луганську останні 20 років на базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
Depo.Життя
22 квітня 2015 12:36
ФОТО: depo.ua

Більше 30 тисяч "неофашистських" книг, що зберігалися в ній, визнані вилучені, відзвітував сайт терористичної "ЛНР", передає depo.ua.

У свою чергу блогери вирішили з'ясувати, що "чиновники" в "ЛНР" вважають "неофашистською літературою".

Серед вилучених книг - праці про Голодомор 1932-33 років, книги з історії України, книги про діяльність УПА та навіть "Енеїда" українського класика Івана Котляревського (1769 - 1838), що вийшла в 1798 році і входила до шкільної програми з української літератури ще за часів СРСР

Так в сюжеті можна побачити книгу про бравого солдата Швейка.

Цікаво, що доцент і кандидат наук Юлій Федоровський, який виступає в сюжеті і викриває "секретну фашистську бібліотеку", є також відомим луганським порноблоггером, який пише під ніком yadocent в ЖЖ.

У своєму блозі "кандидат наук і політолог" Федоровський, якого в ЛНР призначили керівником Луганського обласного інституту післядипломної освіти, регулярно розміщує під тегом ню-ню матеріали порнографічного характеру. Що на тлі "боротьби з західної бездуховністю" в ЛНР виглядає дещо дивно, пише "Четвертая власть".

Раніше Юлій Федоровський, будучи викладачем одного з луганських вузів, також був викритий в плагіаті. У збірнику "Український націоналізм і Донбас. Історична ретроспектива", який був виданий в 2012 році, вийшла його стаття "Боротьба з діяльністю ОУН напередодні Великої Вітчизняної війни ((1939 - 1941)", яка виявилася вкраденою статтею з тижневика "2000".

В плагіаті Федорівського викрили його ж однодумці. Однак сьогодні він виступає на луганському телебаченні в якості експерта.