"Інтер" "підчистив" від патріотичного привітання виступ Пономарьова на концерті

Телевізійну версію концерту телеканалу "Інтер" до Дня Незалежності України "очистили" від вітання співака Олександра Пономарьова глядачів словами "Слава Україні!", на яке зал відповів "Героям слава!"
Depo.Життя
1 вересня 2016 06:40
ФОТО: depo.ua
"Інтер" "підчистив" від патріотичного привітання виступ Пономарьова на концерті
"Інтер" "підчистив" від патріотичного привітання виступ Пономарьова на концерті

Як розповіли джерела видання "Детектор Медіа" на телеканалі, керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна нібито розлютилася і наказала вирізати ці слова з телеверсії і більше не запрошувати Олександра Пономарьова на проекти, передає depo.ua.

Сам Пономарьов підтвердив, що під час концерту дійсно вимовив гасло.

"Я дійсно під час концерту привітав глядачів такими словами, і вони дружно мені відповіли "Героям слава!". Але про те, що це було вирізано, чи про те, що мене більше не запрошуватимуть на "Інтер", мені нічого не відомо", - заявив він.

На записі концерту ці слова Пономарьова дійсно відсутні (його виступ з 1:38:38 по 1:42:10 на таймкоді).

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що в СБУ повинні почати розслідування щодо антиукраїнської позиції "Інтера". У спецслужбі відповіли, що в даний час здійснюється дослідження деяких сюжетів каналу.

Раніше українські хакери зламали пошту співробітниці так званого "Міністерства державної безпеки "ДНР" Тетяни Єгорової та виявили її листування з колишнім шеф-редактором "Інтера" Марією Столяровою. Столярова звітувала про зміст інформаційного наповнення новин для телеканалу "Інтер" перед "органами безпеки" терористів "ДНР".

У лютому 2016 року під час включення з Майдану шеф-редактор "Інтера" Марія Столярова перервала трансляцію зі словами "Ну давайте закінчуйте цю х*йню". Після цього її звільнили і депортували.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя