"Гоблін" вирішив заборонити українським банкам вилучати майно кримських боржників

Влада окупованого Криму внесе зміни в закон, що регламентує відносини кримчан у частині виплати кредитів, взятих в українських банках
Depo.Життя
26 січня 2016 17:37
ФОТО: depo.ua

 Про це заявив так званий голова Криму Сергій Аксьонов, повідомляє depo.ua з посиланням на його офіційний сайт.

Змінами українським банкам буде заборонено вилучати майно кримчан у рахунок погашення боргів, а боржникам буде дозволено вільно користуватися цим майном.

Також українським колекторським організаціям буде заборонено безпосередньо працювати з кримчанами, які мають борги перед українськими банками.

"Передбачається, що тепер колектори будуть звертатися в Агентство зі страхування вкладів, яке після перевірки відповідності даних організацій законодавчим вимогам буде давати дозвіл на взаємодію з кримчанами, що мають борги перед українськими банками", - повідомив Аксьонов.

Крім того, у законі будуть враховані та відображені вимоги окупаційної влади, які стосуються заборони на штрафи, пені та заборгованості, що сформувалися до березня 2014 року".

Разом з тим Аксьонов наполягає, щоб жителям Криму були надані відстрочки виплат боргів.

Нагадаємо, у грудні 2015 року Державна дума Росії дозволила колекторам збирати з кримчан всі борги банкам України. Путін підписав цей закон.

Закон встановлює, що позичальники повинні сплатити свої заборгованості особам, які мають право вимагати погашення кредиту. До них можуть відноситись банки і некредитні організації, створені у відповідності до російського законодавства, які купили права вимоги за кредитними договорами.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя