"Гоблін" та Меняйло отримали "на горіхи" за саботаж путінських проектів

22 квітня тижня віце-прем'єр Росії Дмитро Козак провів нараду щодо соціально-економічного розвитку окупованих Криму і Севастополя
Depo.Життя
25 квітня 2016 07:28
ФОТО: depo.ua

На заході в черговий раз обговорили зрив термінів реалізації понад сотні заходів федеральної цільової програми (ФЦП). До 31 травня окупаційному керівництву Криму і Севастополя доручено "забезпечити безумовне усунення" допущених порушень плану-графіка федеральної програми, передає depo.ua з посиланням на "Коммерсант".

За словами джерела видання, в п'ятницю в Сімферополі зібралися заступник міністра економічного розвитку Росії Сергій Назаров, міністр енергетики Росії Олександр Новак, міністр транспорту Росії Максим Соколов, міністр освіти Росії Дмитро Ліванов, а також очільники окупаційної влади Криму і Севастополя Сергій Аксьонов і Сергій Меняйло.

Як розповів один з учасників наради, Козак в черговий раз "роздав гарячі пиріжки керівництву Криму і Севастополя" за зрив графіку програм ФЦП, затверджений ним 11 грудня 2015 року. За його словами, кількість заходів, проектні роботи по яких не розпочато, обчислюється сотнями. Так, в листі директора департаменту реалізації регіональних інвестиційних програм Мінекономіки Володимира Швецова стверджується, що за станом на 5 квітня зі 222 об'єктів капбудівництва, відповідальними виконавцями яких значилися суб'єкти окупованого Криму, 124 об'єкти мали фактичне відставання (105 - в Криму, 19 - в Севастополі ).

Співрозмовник видання пояснює це двома причинами: "якість опрацювання документів низька" і подорожчання всіх об'єктів. Наприклад, оцінка одного з них була завищена в сім разів, каже він: "Зараз стає зрозуміло, що ФЦП тоді складалася фактично пальцем в небо - брали українські розцінки і множили на курс рубля. В результаті зараз програму більш-менш пропрацювали і зрозуміли, що за ці гроші все будівництво реалізувати неможливо".

Козак наполіг, що збільшення фінансування цих об'єктів не буде.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя