"Гламурний гібрид" VS Оксамитовий папір - вибір від друкарні "Вольф"

"Гламур і дискурс співвідносяться як інь і янь", - писав Віктор Пєлєвін в романі Empire V
Depo.Життя
26 жовтня 2016 18:06
ФОТО: depo.ua
"Гламурний гібрид" VS Оксамитовий папір - вибір від друкарні "Вольф"
"Гламурний гібрид" VS Оксамитовий папір - вибір від друкарні "Вольф"

Вже знаменита технологія "гламурного гібрида" від друкарні "Вольф" і новітня технологія Оксамитового паперу співвідносяться так само явно, вдихаючи один в одного життєву силу.

Гламур: гібридне лакування

Десять років тому друкарня "Вольф" представила революційну технологію гібридного лакування, зробивши ГЛАМУРНУ РЕВОЛЮЦІЮ в сегменті комерційної друку.

Гібридне лакування - це унікальне поєднання на відбитку ефекту "апельсинової скоринки" і елементів зображення, покритих глянсовим лаком. Елементи, що виділяються на відбитку, виконують ряд функцій:

- посилюють візуальний ефект;

- підвищують інформативність;

- надають незабутні тактильні відчуття.

Протягом десяти років друкарня "Вольф" удосконалювала технологію гібридного лакування. Сьогодні будь-який представник сегмента В2В і кінцевий замовник в Інтернет-магазині "Поліграфія Онлайн" може замовити типову поліграфічну продукцію і в якості покриття вибрати гібридний лак. Таким чином, технологія гібридного друку еволюціонувала від елітарної до масової, і її "гламурність" частково нівелювалася.

"Гламурний гібрид" VS Оксамитовий папір - вибір від друкарні "Вольф" - фото 1

Дискурс: Оксамитовий папір

І ось у "Вольф" пішли на новий рішучий крок! Гламурну технологію гібридного друку доповнили "дискурсом" - максимально простою технологією "Батерфляй", в основі якої лежить використання особливого, оксамитового паперу. На його основу нанесено покриття з унікальними тактильними властивостями.

Оксамитовий папір - продукт, знайомство з яким для споживача / користувача поліграфічної продукції починається з візуальних і тактильних відчуттів.

Візуалізація образу досягається завдяки унікальній структурі покриття Оксамитового паперу. А приголомшливе "звучання" найрізноманітнішої палітри кольорів на цьому матеріалі не сплутати ні з чим.

"Гламурний гібрид" VS Оксамитовий папір - вибір від друкарні "Вольф" - фото 2

Гра смислів

Фактично Оксамитовий папір став для технології "гламурного гібрида" своєрідним вишуканим футляром.

У перспективі частина ринку комерційного друку, контрольована друкарнею "Вольф", стане "діалектичною єдністю" гламурного дискурсу і дискурсивного гламуру", тобто технологія Оксамитового паперу стане такою ж популярною, як технологія "гламурного гібрида", а унікальна комплексна пропозиція дозволить Друкарні "Вольф" завоювати нових замовників.

Замовити поліграфічну продукцію на Оксамитовому папері можна в будь-якому офісі "Всеукраїнської мережі Друкарня Вольф".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя