"Фейсбук" змінить алгоритм новинної стрічки

"Фейсбук" оновить алгоритм новинної стрічки, говориться в повідомленні компанії. Зміни вплинуть на появу постів в топі стрічки
Depo.Життя
2 лютого 2016 18:45
ФОТО: depo.ua

Для того, щоб зрозуміти, що цікавить користувача "Фейсбуку", компанія опитала тисячі людей: юзери оцінювали вміст своєї новинної стрічки, ставлячи оцінки від одного до п'яти кожного посту залежно від інтересу до нього, передає depo.ua.

На основі цього компанія вивела два фактори, які і будуть враховуватися при ранжуванні стрічки новин: які пости користувачі охочіше хочуть прокоментувати, лайкнути, клікнути або поділитися, і які публікації вони бажають бачити в першу чергу.

Як повідомляє Mashable, зміни в першу чергу відчують на собі не звичайні користувачі, а власники офіційних сторінок і акаунтів виробників вірусного контенту: компанія попереджає, що деякі з них можуть помітити зниження трафіку своїх постів після нововведення. За словами представників компанії, щоб уникнути цього, власникам таких сторінок слід перестати закликати користувачів що-небудь зробити з публікацією (наприклад, лайкнути).

На даний момент алгоритми "Фейбуку" при побудові новинної стрічки ставлять в пріоритет пости найближчих друзів і найбільш цікаві для користувача сторінки, які можна вказати в налаштуваннях. Як повідомила компанія, можливість вручну вибирати друзів, чиї оновлення будуть з'являтися в першу чергу, збережеться.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя