"Фейсбук" ввів санкції проти кримчан

Соціальна мережа "Фейсбук" заблокувала комерційні акаунти кримчан і закрила доступ до платних послуг
Depo.Життя
9 червня 2016 14:55
ФОТО: depo.ua

Блокування акаунтів почалося 1 червня, повідомляє depo.ua з посиланням на Searchengines.ru.

За тиждень більшість кримських підприємців втратили можливість просувати бізнес в "Фейсбук". Санкції поширюються на всіх користувачів, які фізично знаходяться в Криму.

Інформацію про блокування аккаунтів підтвердила фахівець з маркетингу та заступник голови Асоціації малих готелів Криму Наталія Прачук.

За її словами, "Фейсбук", на відміну від інших зарубіжних компаній, наприклад, Google, тривалий час не вводив санкції проти кримчан, хоча про них було оголошено ще взимку 2015 року. Прачук додала, що "Фейсбук" був дуже вигідним в плані рекламного інструментаря, в основному, для туристичного і готельного ринку.

"Можу з упевненістю сказати, що дуже багато кримських підприємці та підприємства користувалися рекламними можливостями соціальної мережі "Фейсбук". Правда, безбюджетне можливості мережі продовжують бути відкритими всюди. Усі пропоновані комерційні можливості зараз не доступні. Але санкції на те і санкції, щоб фахівці тримали себе в тонусі і швидко знаходили шляхи обходу", - вважає заступник голови Асоціації малих готелів Криму.

Нагадаємо, санкції проти Криму від світової спільноти розпочали після анексії півострова Росією у березні 2015 року.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя