"Доктор Пі" знову не з'явився на суд

Андрій Слюсарчук, якого за рішенням суду випустили із слідчого ізолятора під особисте зобов`язання, другий раз поспіль проігнорував засідання Апеляційного суду Львівської області, де мали розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року
Depo.Життя
7 липня 2016 20:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив адвокат постраждалої сторони Андрій Петришин, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Слюсарчук 7 липня вдруге не з’явився на засідання в Апеляційному суді Львівської області, де мали розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року. Проте на відміну від першого засідання, на яке з боку Слюсарчука не з'явився ніхто, цього разу на засідання суду прийшли його захисники. З ними доктор Пі передав заяву, щоб справу розглядали без його участі",- зазначив Петришин.

За словами адвоката, адвокати Слюсарчука "розіграли цирк" із відводом судді, яка свого часу прийняла рішення про те, щоб змінити "доктору Пі" міру запобіжного заходу із утримання в пенітенціарній установі на особисте зобов'язання.

Проте згідно із раніше затвердженою ухвалою, він має бути присутнім на розгляді своєї справи. Тому постраждалі звернуться у прокуратуру з проханням змінити міру запобіжного заходу і повернути його у СІЗО.

Дату наступного засідання Апеляційного суду в справі Слюсарчука ще не призначено. На думку Петришина, воно може відбутися вже за тиждень.

Нагадаємо, 5 липня Андрій Слюсарчук, більше відомий як "Доктор Пі" проігнорував суд у Львові.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя