У ЗМІ спливли квартирні оборудки "діамантового" Корнійця

Фігурант справи "діамантових прокурорів" Олександр Корнієць отримав дві службові квартири, а на виділеній йому державою ділянці біля Жулян будується, ймовірно, готель
Depo.Життя
12 травня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Новое время".

"У розпорядженні  видання опинилися копії документів, які свідчать про те, що скандально відомий екс-заступник обласного прокурора Олександр Корнієць отримав як мінімум дві службові квартири. Крім того, Київрада виділила Корнійцю земельну ділянку біля аеропорту Жуляни. Зараз на ній споруджується будинок вартістю понад 400 тис. доларів, як свідчить проектна документація", - йдеться в повідомленні.

Документи вказують на те, що Корнієць отримав від держави дві квартири. Судячи з паперів, житло було отримано за стандартною схемою: прописування великої сім'ї з шести осіб у крихітній квартирі родичів і переписування квартир на дітей.

У листопаді 2007 року прокурор отримав першу службову квартиру площею понад 70 квадратних метрів. Через п'ять років за документами сім'я з шістьох осіб виявилася прописаною у квартирі площею 12 квадратних метрів, яка, ймовірно, належить сестрі Корнійця.

У 2012 році Корнійцю видали ордер на трикімнатну квартиру в центрі Києва, по вулиці Тургенєвська, 46/11 житловою площею 70,6 квадратних метрів. Трикімнатна квартира в новому будинку коштує близько 5 млн гривень.

"Діамантовий" Корнієць отримав дві службові квартири та веде будівництво за $400 тис - фото 1

Друга квартира в центрі столиці не потрапила під арешт після затримання Корнійця. 22 липня 2015 року її переоформили на наймолодшу доньку Єлизавету Корнієць, при тому, що в цей час сам прокурор перебував у слідчому ізоляторі.

"Діамантовий" Корнієць отримав дві службові квартири та веде будівництво за $400 тис - фото 2

Корнієць не вказав у декларації квартиру на Тургенєвській ні як власне майно, ні як майно сім'ї. При цьому підставою для отримання донькою квартири прокурор назвав важке захворювання, яке піддається лікуванню лише в Лондоні.

Крім численних ділянок і квартир, пише видання, прокурору належить кілька будинків – два задекларованих і ще один, який тільки будується і який розшукало "НВ".

У декларацію Корнійця внесені розкішний триповерховий будинок, на будівництво якого він взяв кредит у 800 тис. дол. (саме в ньому слідчі знайшли діаманти), а також садовий будинок під Києвом.

Історія третього будинку прокурора починається в 2008 році, коли одночасно зі службовою квартирою Корнієць попросив КМДА виділити йому земельну ділянку.

"Діамантовий" Корнієць отримав дві службові квартири та веде будівництво за $400 тис - фото 3

Зараз на цій ділянці ведеться активне будівництво готелю. Видання відзначає, що підійти до будинку непросто: проїзд і прохід до нього перекриті приватною охороною.

"Діамантовий" Корнієць отримав дві службові квартири та веде будівництво за $400 тис - фото 4

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя