"Азов": Представники РПС порушили "безалкогольну" умову користування приміщенням

В "Азові" заявляють, що представники Революційних правих сил порушили "безалкогольну" умову користування їхнім приміщенням
Depo.Життя
22 лютого 2016 17:50
ФОТО: depo.ua

Про це  розповів представник громадського корпусу "Азов" Назар Кравченко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Він зазначив, що приміщення молодіжного центру, яке вони надали у користування на прохання Міноборони та громадськості, щоб було звільнено готель "Козацький", який знаходиться на балансі Міноборони.

"Ми погодилися їм надати, але при одній умові, що там не буде п’яних та з алкоголем і будуть люди без зброї. Люди проходили, та невдовзі почалася словесна перепалка, бо був чийсь побратим, але в нього було відчутно запах вживання алкоголю, і ми його не пустили. Вони почали, скажімо, обурюватися, чому їхнього побратима не пускають, хоча він із перегаром, після цього вони покинули приміщення", - розповів Кравченко.

При цьому він зазначив, що не знає, куди пішли люди, але вони отримали телефонний дзвінок від "якогось Сергія", який наказав не надавати рюкзаки для перевірки.

Нагадаємо, 20 лютого в Києві близько 50 осіб в камуфляжі зайняли низку приміщень готелю "Козацький" на Майдані Незалежності. Готель "Козацький" належить Міністерству оборони. Вночі представники Міноборони і Міністерства внутрішніх справ прибули в готель для переговорів з організаторами акції на Майдані. Пізніше правоохоронці покинули будівлю, активісти залишилися в готелі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя