"Азов" потролив "ватників", які зняли фейки про погрози Нідерландам

Полк "Азов" підготував відповідь на фейковий відеоролик з погрозами на адресу Нідерландів, поширений перед тим в голландських ЗМІ нібито від імені "Азову"
Depo.Життя
4 лютого 2016 09:20
ФОТО: depo.ua

Офіційний youtube-канал полку в ніч на четвер опублікував відео за назвою "Як зробити фейк за 20 хвилин", передає depo.ua.

Нагадаємо, перед тим бренд "Азову" двічі ставав інструментом інформаційної атаки на Україну в Нідердандах.

Перша атака відбулася в другій половині січня – тоді невідомі із символікою полку погрожували терактами мешканцям Нідерландів.

3 лютого в голландських ЗМІ з’явилося друге відео, в якому актори "підтвердили свої наміри".

"Азов" підтвердив, що нове відео так само є фейком та "попросив представників українських та закордонних ЗМІ не реагувати на дешеві інформаційні провокації".

В якості відеовідповіді представники полку продемонстрували процес зйомки аналогічного фейкового відео нібито від "жителів Новоросії, бійців батальйонів "Спарта" і "Сомалі".

"Ми, корінні жителі Новоросії, вимушені звернутися зо громадськості, щоби вона знала правду. Нам перестали платити заробіток і нам нема за що годувати сім’ї, що лишилися в Рязані, Волгограді та Таганрозі. І нам забороняють мародьорити, бо вже немає чого...
І якщо за місяц-два ситуація не зміниться, то на початку літа ми поїдемо в Польщу збирати полуницю", - "погрожують" актори фейкового ролика, завершуючи відео вигуком "Кадиров – патріот Росії!".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя