"Антипопулісти": "Хресну ходу" в Києві треба скасувати

Міжфракційне депутатське об’єднання "Антипопулісти" закликає Українську православну церкву Московського патріархату відмовитись від продовження Хресної ходи на Київ
Depo.Життя
21 липня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua
"Антипопулісти": "Хресну ходу" в Києві треба скасувати
"Антипопулісти": "Хресну ходу" в Києві треба скасувати

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на фейсбук-сторінці депутатського об'єднання, передає depo.ua.

"Зважаючи на останнє соціально-політичне напруження, особливо після вбивства в центрі Києва відомого журналіста Павла Шеремета, Міжфракційне депутатське об’єднання "Антипопулісти" закликає Українську православну церкву Московського патріархату відмовитись від продовження Хресної ходи на Київ.

УПЦ МП сама назвала свою нинішню акцію "Всеукраїнською Хресною ходою миру, любові та молитви за Україну". Тобто архієреї церкви декларують власне прагнення миру в країні та любові до неї. Але в нинішній ситуації масові заходи в столиці можуть стати об’єктом провокацій, що не може не усвідомлювати клір УПЦ МП", - йдеться у заяві.

"Якщо духовенство та миряни церкви дійсно хочуть миру в Україні та люблять нашу спільну Батьківщину, ми, як Міжфракційне депутатське об’єднання "Антипопулісти", впевнені, що вони обов’язково дослухаються до нашого заклику. І не стануть інструментом подальшої дестабілізації, вигідної українським ворогам. Зрештою, молитися за Україну можна скрізь, а не лише у Києві. Бог скрізь чує молитви", - зазначають нардепи.

Нагадаємо, раніше нардеп Андрій Левус звернувся до мера Києва Віталія Кличка з закликом звернутися до суду з позовом щодо заборони "Хресної ходи", організованої УПЦ МП, у Києві. 

Нагадаємо також, нове міжфракційне депутатське об'єднання "Антипопулісти" було створено у парламенті 7 липня. Співголовами об'єднання стали народні депутати Вадим Денисенко, Ірина Суслова та Дмитро Лубінець від фракції БПП.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя