"Алло" розшукує 5 українців з прізвищем та ім’ям Айфон Сім

"Алло" розпочинає унікальну акцію до старту офіційних продажів iPhone 7 та iPhone 7 Plus в Україні
Depo.Життя
19 жовтня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua

"Алло" розшукує 5 українців з прізвищем та ім’ям Айфон Сім - фото 1

Перші 5 українців, які продемонструють паспорт, де у графі прізвище буде "Айфон", а у графі імені – "Сім", отримають від "Алло" iPhone 7 на 32 Гб лише за 1 грн.  Для того, щоб отримати таку можливість потрібно зареєструвати паспорт на офіційній сторінці акції та пройти процедуру підтвердження його справжності.

За попередніми дослідженнями "Алло" в Україні ще немає людини, у якої ім’я та прізвище Айфон Сім.  Тобто всі охочі прийняти участь в акції знаходяться у рівних умовах. Компанія не обмежує термін акції датою старту продажів, які почнуться з 21-го жовтня, а буде приймати заяви учасників до 01.03.2017.

Зміна прізвища та імені в Україні нескладна. Потрібно звернутися із заявою до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання і надати паспорт, фото та ідентифікаційний код. Коштує це все не дорожче 100 гривень. Детальніше тут.

Вже із 21 жовтня, в українців з’явиться можливість придбати офіційні  iPhone 7 та iPhone 7 Plus у мережі магазинів "Алло". Для тих, хто не готовий на кардинальні зміни, «Алло» підготував інші приємні сюрпризи – перші двісті покупців новеньких iPhone отримають знижку -5000 грн. в мережі «Алло». Деталі та адреси магазинів в яких діє акція за посиланням.

А також компанія розіграє Apple Watch Sport 42mm серед покупців iPhone 7 та iPhone 7 Plus

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя