ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Замість Руслани на "Євробаченні" могла виступити Леді Гага

Світова зірка Леді Гага давала згоду на приїзд до Києва, але замість неї вибрали переможницю "Євробачення 2004" Руслану

Depo.
22 травня 2017 10:10
ФОТО: depo.ua

Хедлайнером "Євробачення 2017", яке пройшло в першій половині травня в Києві, повинна була стати американська співачка Леді Гага. Про це Karabas Live повідомив Ігор Тарнопольський, продюсер співачки Джамали, передає Depo.ua.

За словами Тарнопольського, йому повідомив про це Стюарт Барлоу, шоу-продюсер "Євробачення 2017", відсторонений від роботи над конкурсом приблизно за місяць до його проведення - в квітні цього року.

"Леді Гага давала згоду виступити на "Євробаченні 2017". Щоб забезпечити її приїзд і райдер, потрібно було від 100 до 200 тис. доларів. Я знаю про це від Стюарта Барлоу. Леді Гага повинна була виступати в Києві безкоштовно (як Тімберлейк в минулому році в Стокгольмі), треба було просто забезпечити райдер", - розповів Тарнопольський.

"Чому безкоштовно? Тому що виступ на"Євробаченні" - це відмінне промо, вихід на величезну аудиторію. Це була можливість показати в Україні її ексклюзивний номер. Але на Леді Гагу не знайшлося 200 тисяч в бюджеті з 30 мільйонів євро. Роль запрошеної зірки віддали Руслані" - додав продюсер Джамали.

Зазначимо, що традиція запрошувати на "Євробачення" зіркового хедлайнера існує з минулого року. З 2016-му Джастін Тімберлейк під час Гранд фіналу конкурсу презентував свою нову пісню "Can not Stop The Feeling".

Нагадаємо, Руслана заспівала новий хіт в залізній футболці і похизувалася струникими ніжками.

Більше новин про пісенний конкурс Євробачення читайте на Євробачення.Depo.ua