Євробачення 2018: Кардинальна розбіжність у балах журі та глядачів є підозірлою, - музичний критик

Музичний критик і головний редактор видання Karabas Live Ігор Панасов прокоментував 17 місце представника України на Євробаченні-2018 MELOVIN

Про розбіжності у голосуванні журі і глядачів він розповів gazeta.ua, передає Depo.ua.

Ігор Панасов вважає, що провини представника України у цьому результаті немає.

"Бачив Меловіна на 7-8 сходинці. Його номер був одним із найбільш упевнених. Цієї риси бракувало більшості конкурсантів. Меловін розумів, що має три хвилини, аби показати своє вміння. Він повністю виклався на сцені. Приємно, що хоча б аудиторія розгледіла в ньому цікавого артиста", - заявив він.

Професійне журі дало Меловіну 11 балів - найменшу кількість очок з-поміж усіх конкурсантів. За результатами глядацького голосування Меловін – сьомий. Тричі отримав максимальні 12 балів – від Польщі, Білорусі та Чехії.

"Така кардинальна розбіжність у балах журі та глядачів викликає підозри. Представника від України ігнорували дуже демонстративно. Дехто будує теорії змови. Мовляв, це помста Україні за проблеми з організацією конкурсу торік. У цей сценарій не вірю. Є питання до кваліфікації експертів, які ставили оцінки конкурсантам. Не відчувають, чим зараз цікавляться європейські слухачі", - говорить Панасов.

Ніхто з цьогорічних учасників національного відбору не зміг би представити Україну краще, вважає Ігор Панасов.

"Меловін на цьогорічному Євробаченні – це не помилка. Він був найкращим кандидатом. Після конкурсу українці люблять згадувати національний відбір, кидати каміння у суддів за їхні оцінки. Конкурентами Меловіна у фіналі були Таяна, Лауд, Вільна, гурти Ерайсд та Каднай. При всій моїй повазі, ніхто з них не зміг би досягти кращого результату. У Меловіна була найбільша концентрація необхідних для конкурсу якостей".

Нагадаємо, переможниця "Євробачення" відмовилася їхати на Росію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна