Євробачення-2017: Що співатимуть учасники третього півфіналу, і де шукати "зраду"

Третій півфінал нацвідбору пісенного конкурсу Євробачення-2017 підготував для глядачів чергову порцію сюрпризів

Depo.
15 лютого 2017 11:00
ФОТО: depo.ua

Третій півфінал стане шансом для молодих музикантів набути ширшу аудиторію, для досвідчених - нагадати про себе, а для частини глядачів - спалахнути гнівом через громадянську позицію деяких учасників.

Depo.ua пропонує познайомитися з короткими історіями виконавців на піснями, які вони обрали для конкурсу.

1."Пающие трусы"

"Пающие трусы" хутко припали до душі російським ЗМІ - саме їхній вихід у півфінал активно обговорювався на сайтах країни-агресора.

Раніше гурт активно будував кар'єру на Росії і у ряді публікацій вже фігурував саме як російський. Наразі ж кажуть, що на Росію не їздять і не збираються.

Цікаво, що на конкурс колектив подався з англомовною назвою Singing Pants та ще й зробив до неї припис - "колектив Кузьми Скрябіна". Хоча це чиста правда, гурту вже дорікнули, що піаритися на імені загиблого музикантна некоректно.

Singing Pants - водночас і назва композиції, доволі енергійної і, як для цього гурту, оригінальної. Втім, достойною представити країну на Євробачення її не назвеш - жодних музичних відкриттів гурт, звісно ж, не зробив, а епатаж, на який наразі часто роблять ставку, до рівня Кончіти Вурст явно не дотягує.

2. O.Torvald

Музику O.Torvald критики нарекли "поп-панком з національною харизмою". За дев'ять років гурт встигнув обрости численними шанувальниками і випустити п'ять студійних платівок. В останньому альбомі "#Нашілюдивсюди" музиканти наважилися дещо змінити звучання, втім фанати сприйняли нововведення на ура.

На "Євробаченні" гурт виступить з роковою композицією Time, яку вдалося зробити доволі експресивною.

За словами лідера гурту Євгена Галича, композиція "про те, що кожного разу, коли проходить певний етап твого життя, людині притаманне пригадувати, як добре було раніше, і думати, що зараз вже не так".

"Ми згадуємо минуле, цінуємо моменти, які вже прожили. А пісня про те, що треба цінувати тут і зараз", - каже вокаліст.

Інтерв'ю з Євгеном Галичем читайте тут.


3. Анастасія Прудіус

Харків'янка Анастасія Прудіус широкому загалу відома не дуже, але вже встигнула опинитися в епіцентрі скандалу. Минулого року дівчина взяла участь у фестивалі "Нова хвиля", який перенесли з Юрмали у Сочі.

Зареєструвавшись від України, дівчина вирушила співати для одіозного російського журі, до складу якого увійшли Валерія з Газмановим (останньому навіть було виділено окремий творчий вечір), а також Лоліта і Ані Лорак, яка давно змінила вектор творчого розвитку з України на Росію.

Та й на "Новій хвилі" Прудіус блиснути не судилося - співачка посіла лише сьоме місце. Наразі ж вирішила спробувати сили вже на Євробаченні.

На сцені співачка з'явиться з композицією Flow.

"Трек Flow був написаний спеціально для Євробачення. Пісня про те, що потрібно любити, не боятися переживати той спектр почуттів під час закоханості, який рухає нами і спонукає на вчинки, також йти завжди вперед, розвиватися і бути відкритим до чогось нового і цікавого, а також вміти акумулювати в собі сили на все це. Я її вибрала, тому що я її відчуваю", - розповіла Анастасія.

Втім, шансів на те, що глядачі виведуть у фінал чергового любителя російської сцени невеликі. Попри непоганий вокал, пісня звучить не надто виразно, а відшукати потрібної для конкурсу фішки колективу, який працює зі співачкою, не вдалося.

4. Віталій Козловський

Порівняно з багатьма іншими конкурсантами Козловський - один з аксакалів української поп-сцени.

Втім, співак не з тих, кому вдається багато років балансувати на хвилі успіху. Останнім часом публікації, присвячені виконавцю, пов'язані здебільшого з забороною виїжджати за кордон (через скандал з екс-продюсером Ігорем Кондратюком), його накачаним торсом і новою дівчиною.

Втім, резонансні, хоч і не пов'язані з творчістю інтерв'ю також є. Не так давно співак заявив, що йому все одно, кому належить Крим, але їхати на окупований півострів він не збирається - адже "громадськість не зрозуміла б".

Своєї композиції для конкурсу виконавець ще не презентував. Відомо, що називатиметься вона I'm your light. Представники співака впевнені, що "пісня відрізняється не тільки оригінальним музичним рішенням, але і глибоким змістом, який вона несе в собі".

5. KADNAY

Гурт KADNAY презентував вже два альбоми - KADNAY і 23FLOOR. Хлопці співають переважно в жанрі електро-поп.

На конкурсі гурт з'явиться з композицією Freedom in my Mind.


6. MELOVIN

Костянтин Бочаров, який виступає під ніком MELOVIN, зробив перші кроки у проекті X-Factor.

19-річний артист наразі працює над першим сольним альбомом.

Хлопець сам пише пісні і вже зібрав немаленьку армію юних шанувальниць.

На Євробаченні Melovin з'явиться з композицією Wonder.

Каже, що приспів до неї написав рік тому, а тему підказав власний психологічний стан.

"Я робив дуже багато помилок, слухав думки людей, але практично не дослухався до самого себе. Заплутався у власних думках, загубився в музиці. Пісня Wonder саме про це", - коментує музикант.

7. Green Grey

Заявка старожилів української сцени на участь у Євробаченні здивувала багатьох. Green Grey наразі далеко не на піку популярності, і мало хто чекав, що хлопці нагадають про себе саме в даному конкурсі.

При цьому, хоч і малопомітна, але реінкарнація гурту почалася раніше. Минулого року Green Grey випустив нову платівку WTF. А до цього, ще у 2014 - альбом "Око леопарда". Він став першим після десятирічної перерви.

Пісні Future is now, з якою хлопці з'являться на Євробаченні, в загальному доступі наразі немає.

Позиціонують композицію як свій погляд на сучасний світ: "яскравий, експресивний, часто незрозумілий, але неодмінно повний позитивних фарб".

8. Vivienne Mort

Дев'ять років альтернативний рок співає гурт Vivienne Mort. Без концертів гурт не сидить, втім на ТБ його зустріти важко. Тож знайомляться з ним переважно резиденти різноманітних фестів.

На конкурсі гурт представить філософсько-ліричну композицію "Іній", записану українською.

"Це дуже ніжна пісня, і я буду довіряти всім, хто буде її слухати", - сказала лідерка гурту Даніела Заюшкіна.

Інтерв'ю з лідером гурту читайте тут

Більше новин про пісенний конкурс Євробачення читайте на Євробачення.Depo.ua