VERA KEKELIA на Нацвідборі Євробачення-2019 продемонструвала сильний голос і голу спину

VERA KEKELIA на сцені Нацвідбору в золотавій блискучій сукні представила пісню "WOW"

Про це повідомляє Depo.ua.

Ведучий конкурсу Сергій Притула миттєво порівняв її з Мерілін Монро.

Щодо оцінки журі, Джамала оцінила лоск і музичну форму, але їй не вистачило свободи протягом виступу. При цьому Джамала зазначила, що бачить Віру у фіналі. Філатов відмовився обговорювати вокал, але зазначив, що ця музика - не для конкурсу Євробачення.

Андрій Данилко сказав, що дуже хоче бути добрим, але вогню в номері нема.

Довідка:

Співачка Віра Кекелія брала участь в дівочому гурті "А. Р. М. І. Я". Життя артистки змінилося після участі у вокальному проекті "Голос країни-7", де разом з тренером Сергієм Бабкіним вона дійшла до суперфіналу. На "Голосі" вона зустріла свого майбутнього чоловіка – музиканта Романа Дуду (DUDA)

За словами Віри, пісня "WOW" про те, що абсолютно кожен в силах створити свій WOW-світ, світ в якому хочеться жити, прямо зараз. Не чекайте найкращого часу для змін, перетворюйте своє життя вже сьогодні. А, головне, вірте у себе. Саме за вірою приходять зміни на краще. І, пам'ятайте, кожен з вас гарний, кожен з вас прекрасний.

Нагадаємо, 9 і 16 лютого пройдуть півінали національного відбору на конкурс Євробачення-2019. 16 українських виконавців будуть боротися за можливість представляти Україну на пісенному конкурсі, який цього року пройде в Ізраїлі. Фінал Нацвідбору відбудеться 23 лютого.

Переможця обере журі та глядачі. Журі цього року виглядає таким чином: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов.

Музичний продюсер Національного відбору – 2019 є відомий композитор та продюсер Руслан Квінта.

Вести конкурс буде гуморист та популярний телеведучий Сергій Притула.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна