В'ячеслав Кириленко: "Якісну підготовку до Євробачення підтвердили глави делегацій країн-учасниць"

У питанні підготовки до Міжнародного пісенного конкурсу Україна виконує все вчасно і якісно

Depo.
14 березня 2017 18:31
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу після зустрічі голів-делегацій 40 країн, що завітали до Києва, заявив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.

"Нам приємно, що більшість оцінок, що з'ясувалися в ході обговорення питань організації ПКЄ-2017 є схвальними. У свою чергу, я можу запевнити, що уряд виконує всі взяті на себе зобов'язання, щоб провести конкурс на належному рівні", - розказав віце-прем'єр-міністр.

"Ми показали гостям, що наші локації готові до Євробачення-2017, а Україна – безпечна країна для іноземних туристів", - додав Кириленко

З 12 до 14 березня у Києві тривала щорічна зустріч голів делегацій країн-учасниць "Євробачення". Під час триденного візиту до української столиці представники країн-учасниць відвідали головну арену травневих шоу – Міжнародний виставковий центр, познайомилися з командою організаторів, а також провели робочу зустріч, під час якої ознайомилися з основними аспектами підготовки Євробачення-2017.

Під час робочих зустрічей у Києві організатори цьогорічного "Євробачення" розповіли про дизайн сцени, її технічні характеристики, можливі спецефекти та графіку, про подробиці травневих шоу та продакшену. Також гості були ознайомлені з організацією роботи основної команди під час тижнів Євробачення-2017 і з планом спеціальних подій в рамках пісенного конкурсу. Окрема доповідь організаторів була присвячена питанню безпеки.

"З досвіду минулорічного "Євробачення" в Стокгольмі я знаю, наскільки непросто підготувати таке шоу. Під час візиту до Києва я переконалася, що українська команда організаторів чудово справляється з цим завданням. Мені дуже сподобався Міжнародний виставковий центр. Це чудове місце для шоу, там достатньо простору для сцени, і я впевнена, що таку арену можна дуже добре облаштувати. Мені також сподобався сам Київ. Місто дуже красиве і я з нетерпінням чекаю травня, щоб повернутися сюди знову", – зазначила голова делегації Швеції Марі Рубергер.

Зустріч голів делегацій країн-учасниць "Євробачення" традиційно проходить у березні та дозволяє командам краще підготуватися до участі в конкурсі. Голова делегації – це керівник всієї команди, яка представляє країну. До складу делегації входить виконавець, бек-вокалісти, автори пісні, танцівники чи інші артисти, задіяні у виступі, голова преси та інші. Саме голова делегації координує всю команду та є контактною особою для Європейської мовної спілки й організаторів конкурсу.

Наприкінці засідання голів делегацій країн-учасниць цьогорічного "Євробачення" було визначено, під яким порядковим номером у фіналі конкурсу виступатиме представник країни-господарки. За результатами короткого жеребкування Україна отримала 22-й номер. Головою української делегації цього року є Олександр Косяченко.

Нагадаємо, що півфінали 62-го за ліком пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал Євробачення-2017 – 13 травня.

Більше новин про пісенний конкурс Євробачення читайте на Євробачення.Depo.ua