Скандал на Євробаченні: Музичний продюсер Нацвідбору відреагував на заяву TVORCHI

На скандал після фіналу Нацвідбору на Євробачення-2020 відреагував музичний продюсер Руслан Квінта

Скандал на Євробаченні: Музичний продюсе…

Він детально відповів на скарки соліста гурту TVORCHI Джефрі стосовно проблем із звуком під час його виступу, передає Depo.ua.

Квінта написав у Instagram детальне пояснення.

"З великою повагою до гурту @tvorchi_official. Чи був звук у навушнику соліста TVORCHI ? Був.
Стосовно заяви гурту TVORCHI про начебто відсутній звук у навушнику соліста під час виступу в фіналі Нацвідбору

Перед кожним прямим ефіром на цифровий пульт звукорежисера заливаються пісні учасників (пресети) в тому вигляді, в якому вони були налаштовані під час кількох репетицій. Всі пісні заливаються окремо. Перед виходом на сцену кожен вокаліст перевіряє, чи є звук в його "інейрах", чи чує він себе. Подальший виступ наживо повністю залежить від досвіду артиста.

У всіх учасників відбору звук в "інейрах" був! У соліста гурту TVORCHI – також! Якщо у вокаліста немає фонограми в "інейрі", він із самого початку пісні не потрапить в ритм, почне орієнтуватись на "обратку" (звук, який повертається із зали на сцену) – а це запізнення по ритму на 16 тактів, що дуже помітно навіть непрофесіоналу. Як всі бачили, Джефрі із самого початку пісні і до кінця виступу ритмічно був у музиці. Що означає, що звук в навушнику був.
Як музичний продюсер, я не міг не взяти такий сильний трек в Національний відбір. Але питання по вокалу виникли ще під час кастингу. У жовтні ми були впевнені, що за три місяці можна навчитися співати свою конкурсну пісню. На кожній репетиції команда проєкту працювала над тим, аби допомогти солісту вирівняти голос та подачу, налаштовувала звук в моніторі так, щоби йому було зручно. Але, як показали репетиції і живий виступ, вокал Джефрі ще нестабільний. І те, що він випав з тональності під час виступу – це, на жаль, відсутність досвіду. Отже, хлопцям є над чим працювати. У будь-якому випадку, я радий, що TVORCHI не просто взяли участь у Нацвідборі, а вийшли в фінал. Вони зайняли гідне місце, заявили про себе величезної аудиторії. Буду радий бачити їх у наступному році" (орфографія і пунктуація автора збережені – ред.), – пише Квінта.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З великою повагою до гурту @tvorchi_official ❤️Чи був звук у навушнику соліста TVORCHI ? Був. Стосовно заяви гурту TVORCHI про начебто відсутній звук у навушнику соліста під час виступу в фіналі Нацвідбору Перед кожним прямим ефіром на цифровий пульт звукорежисера заливаються пісні учасників (пресети) в тому вигляді, в якому вони були налаштовані під час кількох репетицій. Всі пісні заливаються окремо. Перед виходом на сцену кожен вокаліст перевіряє, чи є звук в його "інейрах", чи чує він себе. Подальший виступ наживо повністю залежить від досвіду артиста. У всіх учасників відбору звук в "інейрах" був! У соліста гурту TVORCHI – також! Якщо у вокаліста немає фонограми в "інейрі", він із самого початку пісні не потрапить в ритм, почне орієнтуватись на "обратку" (звук, який повертається із зали на сцену) – а це запізнення по ритму на 16 тактів, що дуже помітно навіть непрофесіоналу. Як всі бачили, Джефрі із самого початку пісні і до кінця виступу ритмічно був у музиці. Що означає, що звук в навушнику був. Як музичний продюсер, я не міг не взяти такий сильний трек в Національний відбір. Але питання по вокалу виникли ще під час кастингу. У жовтні ми були впевнені, що за три місяці можна навчитися співати свою конкурсну пісню. На кожній репетиції команда проєкту працювала над тим, аби допомогти солісту вирівняти голос та подачу, налаштовувала звук в моніторі так, щоби йому було зручно. Але, як показали репетиції і живий виступ, вокал Джефрі ще нестабільний. І те, що він випав з тональності під час виступу – це, на жаль, відсутність досвіду. Отже, хлопцям є над чим працювати. У будь-якому випадку, я радий, що TVORCHI не просто взяли участь у Нацвідборі, а вийшли в фінал. Вони зайняли гідне місце, заявили про себе величезної аудиторії. Буду радий бачити їх у наступному році.

Публикация от Ruslan Kvinta (@ruslankvinta)

Зазначимо, що інші музичні спеціалісти у мережі під виступом гурту TVORCHI зазначали, що у випадку, якщо Джефрі не чув музику у навушниках, він би не зміг співати зовсім, бо не потрапляв би у ритм композиції. Також користувачі мережі ставили гурту лише одне питання, якщо у них дійсно були проблеми із звуком, чому під час оцінювання суддями жоден з ним про це не сказав і не запропонував переспівати пісню ще раз.

Нагадаємо, 22 лютого гурт TVORCHI виступив у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2020 не досить вдало. Судді розкритикували вокал соліста і зазначили, що виконавець співав фальшиво. Згодом Tvorchi пояснили причину поганого виступу, вказавши на погану роботу звукорежисерів.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"