ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Седюк на Євробаченні виконав замовлення чоловічого FEMEN

Творець українського чоловічого Femen Євген Довлатов стверджує, що Віталій Седюк, який роздягнувся перед Джамалою в фіналі "Євробачення", повинен був зробити це перед російською співачкою Юлією Самойловою

Depo.
15 травня 2017 14:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Лайф.ру, передає Depo.ua.

"Для нас було важливо, щоб перформером був колишній журналіст. Це не просто чоловік, який вибіг до Джамали. Спочатку ми планували, що він вибіжить до Самойлової, але коли її не пустили, вирішили це зробити під час виступу Джамали", - заявив Довлатов.

За словами Довлатова, мета цього перформансу - показати те, що тієї кількості охорони, яка була, недостатньо.

"Люди прекрасно розуміють, наскільки модернізована повинна бути сцена "Євробачення". Але вона залишилася тією, яка була ще в 2007-му році. Дивувати було нічим, але нібито гроші пішли на модернізацію охорони, а ми показали, що ніякої охорони немає", - розповів Довлатов.

За його словами, організатори "стриптизу" прекрасно розуміли, що з'явиться безліч питань.

"Спочатку повинен був вийти я, але у мене перебиті вушні нерви, я перебуваю на лікуванні. Ми в інтернеті знайшли Віталіка, зв'язалися з ним і швидко домовилися", - сказав Довлатов.

Довлатов зазначив, що буде домагатися звільнення Седюка з-під варти.

"Седюк зараз знаходиться в СІЗО, ми будемо домагатися його звільнення і щоб був тільки штраф. У нас запитують, компенсуємо ми зірване шоу, ми говоримо, що так, але тільки якщо СБУ компенсує нам збитки, які вона заподіяла людям", - заявив він.

Нагадаємо, сьогодні, 15 травня, у Києві суд обрав запобіжний захід для пранкера Віталія Седюка, який показав сідниці на сцені Євробачення.

Більше новин про пісенний конкурс Євробачення читайте на Євробачення.Depo.ua