Росію не оштрафують за відмову від трансляції Євробачення-2017

Європейська мовна спілка (EBU) не збирається накладати грошовий штраф або будь-які інші санкції проти Російської Федерації через ситуацію довкола недопуску її представниці Юлії Самойлової до участі у пісенному конкурсі "Євробачення-2017" в Києві та відмову його транслювати

Depo.
29 червня 2017 15:41
ФОТО: depo.ua

Про це заявили в EBU, повідомляє Depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

"Щодо спекуляцій відносно санкцій проти російського члена EBU, "Первого канала", який вийшов з конкурсу та не транслював шоу у прямому ефірі, виконавчий комітет "Євробачення" рекомендував у подальшому не застосовувати заходи проти мовника на даний момент", - зазначається у документі.

Натомість у EBU додали, що винесли попередження "Первому каналу" через те, що його представники не взяли участі у зустрічі голів делегацій країн-учасниць конкурсу, яка відбувалась у березні в Києві, а також через відмову транслювати конкурс.

"Виконавчий комітет вважає, що ці порушення правил конкурсу пояснюються тим фактом, що артистка від Росії не була допущена до участі в конкурсі в Україні", - ідеться в заяві.

Нашажаємо, Європейська мовна спілка, правовласник конкурсу "Євробачення", має намір оштрафувати Україну за відмову пустити на територію країни російську співачку Юлію Самойлову.

Служба безпеки України ухвалила рішення щодо заборони на 3 роки в'їзду до країни російській виконавиці Юлії Самойловій, яку обрано для участі в конкурсі "Євробачення-2017". Конкурсантку від РФ оголошено персоною нон ґрата за відвідування окупованого Криму. Таким чином Євробачення-2017 пройшло без участі представника Російської Федерації.

Більше новин про пісенний конкурс Євробачення читайте на Євробачення.Depo.ua