O.Torvald: Сподіваємося, тепер "Олімпійський" буде збирати не тільки "Океан Ельзи"

Переможці українського відбору на "Євробачення" - про віру в перемогу і причетність воїнів АТО до проведення конкурсу

Depo.
26 лютого 2017 07:30
ФОТО: depo.ua

Прес-конференція гурту O.Torvald після оголошення результатів національного відбору на "Євробачення" була дуже щирою і емоційною, однак малоінформативною. Учасники гурту були ще трохи шоковані результатами конкурсу, тому в основному дякували усім причетним до їх перемоги і жартували.

На всі питання, які виникнуть у зв'язку з перемогою гурту в конкурсі, хлопці пообіцяли відповісти на окремій прес-конференції, яку буде скликано найближчим часом.

Дві новини від гурту

1. O.Torvald зіграє безкоштовний концерт для всіх шанувальників гурту на галявині КПІ, щойно стане тепло.

2. Гурт готує україномовну версію пісні Time, яка перемогла у відборі. Чи будуть україномовні куплети в конкурсній версії пісні O.Torvald на "Євробаченні", Галич не повідомив.

Віра в перемогу

"Ми офігіли просто. Ми реально не очікували перемоги. Думали, якщо займемо передостаннє місце – буде кльово".

Подяки

"Хочу подякувати фанатам Кості Бочарова – ви зробили Melovin переможцем для своїх. Подякую Джамалі (співачка дала гурту максимальні 6 балів у фіналі конкурсу - ред.) і скажу, що пишаюся знайомством із нею. Хочу подякувати батькам, а також хлопцям, які зараз воюють на сході України. Цю пісню, пацани, ми присвячуємо і вам також. За те, що у нас можуть відбуватися такі конкурси, величезна подяка і вам – тому що ви бороните нашу країну".

Що далі?

"Зараз на нас виллється багато бруду, повірте. Ці конкурси ніколи не обходилися без подібного. Але я присягаюся кожному з присутніх – за весь час, проведений на цьому конкурсі, ми жодного разу не збрехали.

Ми зробимо все можливе для того, щоб представити нашу країну достойно на конкурсі. Сподіваюся, тепер стадіон "Олімпійський" буде збирати на тільки "Океан Ельзи".

Нагадаємо, гурт O.Torvald виграв національний відбір на "Євробачення", зайнявши друге місце як за рейтингом журі, так і за голосуванням глядачів конкурс і набравши загалом 10 очок. Стільки ж балів отримала і співачка Tayanna, але гурту вищий бал поставили глядачі. Їх оцінка за правилами конкурсу вважається пріоритетною перед оцінкою журі.

Читайте також інтерв'ю журналіста depo.ua із лідером гурту O.Torvald Євгеном Галичем щодо "Євробачення".

Більше новин про пісенний конкурс Євробачення читайте на Євробачення.Depo.ua