UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Євробачення 2019: Представники Ісландії показали найжорстокіший номер на конкурсі

Сатиричний техно-панк-рок гурт Hatari, який представляє Ісландію на Євробаченні 2019, показав своє бачення майбутнього 

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на пряму трансляцію конкурсу, ісландці на прохання організаторів трохи пом'якшили свій номер, але все одно він викликає дуже неоднозначні реакції в глядачів.

 

Нагадаємо, Hatari– сатиричний техно-панк-рок гурт з Рейк'явіка. Гурт складається з Клеменса Нікулассона Ганнігана, Маттіаса Триггві Харальдссона та Ейнара Храфна Стефансона. Уперше гурт виступив в 2016 році і був обраний кращим концертним гуртом 2017 року журналом Reykjavík Grapevine.

Вони випустили один альбом (EP), а також чотири сингли ("X", "Dýr" , "Spillingardans" , "Hatrið mun sigra").

"Хатарі" відомі своїми живими виступами, в тому числі і БДСМ-натхненними сценічними костюмами. Зміст пісень "Хатарі" - смерть, революція в людському суспільстві, процес людського існування, суспільство споживання і кінець існування людства. Гурт презентує себе як  "антикапіталістичну групу виконавців техно-БДСМ" і стверджують, що основна їхня мета групи - це знищення капіталізму.

21 грудня 2018 року "Хатарі" оголосили про те, що рада директорів «Свикамилла» прийняла постанову про розпуск групи до кінця капіталізму. Група пояснила, що рішення було прийнято через те, що вони не змогли повалити капіталізм. При цьому Хатарі випустив музичний кліп на новий сингл "Spillingardans". Їхній заключний концерт відбувся 28 грудня у барі.

Тим не менш, в січні 2019,  гурт "Хатарі" був підтверджений як один з 10 учасників, що конкурують на національному відборі Ісландії, щоб взяти участь в "Євробаченні-2019" з піснею "Hatrið mun sigra" ("Ненависть буде переважати").

Клеменс - син Нікулаша Ганнігана - начальника Департаменту торгівлі  ісландського Міністерства закордонних справ, і Рани Триггвадоттіра - адвоката юридичної фірми «ЛМБ Мандат».

Маттіас є сином Харалдура Флосі Тріггвасона - власника «ЛКМ Мандат» і брата Рани, і Гуннільдура Сігрунара Хаукса, художника. Ейнар - син Стефана Хаукура Йоханнессона, ісландського посла у Лондоні.

У группі також працюють танцювальники Солбйорт  Сигурдоттир, Сігурдур Андреан Сігургейрсон і Бестрес Гурджондсоттір.

Учасники гурту стверджують: "Ми не можемо змінити речі, але ми можемо викривати анатомію неоліберального суспільства, безглуздість кожної хвилини, проведеної у безплідній гонці, і низьку ціну, за яку людина зараз продає себе все більш відкрито. Ми можемо кричати про наше власне безсилля, кричати від того, що ми ніби у колективному лунатизмі, і благати нашу аудиторію об’єднатися і танцювати. Простіше кажучи, танцюй або помри. Hatari представляє собою осмислене відображення сподівань і безнадійності, влади і репресій, іміджу, індивідуалізму, деспотизму, одночасно викриваючи суперечності, що виникають, коли все перебуває в одній і тій же системі і намагаються боротися проти неї. Hatari – це ми. Ми всі і є Hatari".

Як повідомляють журналісти, на прес-конференції у відповідь на питання, що вони хочуть сказати своєю творчістю, соліст групи Клеменс Ханніган заявив: «Ми повинні об'єднатися, інакше саме ця сама ненависть переможе».

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook