UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Євробачення-2019: Чим номер Північної Македонії схожий на російський

Представниця Північної Македонії на Євробаченні-2019 Тамара Тодевська виконала пісню «Proud»

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на пряму трансляцію конкурсу, за спиною співачки, як і у конкурсанта від Росії Сергія Лазарєва, були кілька вертикальних дзеркал з відображенням артистки

 

Тамара народилася  1 червня 1985 року в Скоп'є, Югославія. Батько, Велко Тодевські - македонець, професор музичної академії, мати, Бранка Тодевська - сербка, оперна співачка. Сестра - відома співачка Тіяна Дапчевич. Здобула музичну освіту.

Свою першу пісню "Игра луда" виконала в дуеті з сестрою в 1997 році. Проте свою музичну кар'єру розпочала в 2003 році на музичному фестивалі Sunčane skale в Чорногорії, на якому вона з піснею "1003" зайняла друге місце.

В 2005 році Тамара випустила свій перший альбом "Сино". Продюсером альбому був Александар Масевські, який і в подальшому активно співпрацював зі співачкою.

В 2007 році Тамара бере участь у національному відборі на пісенний конкурс Євробачення, на якому з піснею «Кажи кој си ти» займає друге місце.

В 2008 році співачка робить другу спробу взяти участь у Євробаченні. На національному відборі разом з Раде Врчаковські та Адріаном Гаджа виконала пісню «Во име на лјубовта», яка зайняла перше місце, і згодом стала хітом на Балканах. Пісня була написана македонською, албанською, сербською, турецькою, російською та англійською мовами. Англійську версію «Let me love you» тріо виконало на Євробаченні-2008, проте співаки не змогли пробитись у фінал конкурсу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook