Добродомов оголосив похід на президентські вибори (ВІДЕО)

Лідер партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов оголосив про свою участь у президентських виборах наступного року 

Про це він заявив сьогодні на з'їзді партії, інформує Depo.ua.

"Я прийняв для себе надзвичайно важке, але ввиважене рішення. Я готовий взяти участь у президентській кампанії. Я розраховую на вашу підтримку і вірю в нашу спільну роботу заради перемоги", - сказав Добродомов.

Серед головних пріоритетів він назвав підтримку армії. "Ми маємо зробити армію ще сильнішою, де будуть поважати бійця, армію, де не будуть красти, по суті, мародерствувати, як це відбувається зараз", - наголосив він.

Також він наголосив на необхідності дипломатичного шляху повернення Донбасу та Криму. "Нам треба створити нульову толерантність до так званих "ЛНР", "ДНР", щоб жодна країна світу не визнала анексію Криму. Але головне - економічна складова: нам потрібно повернути не лише теритоорії, а й людей, котрі є на тих територіях. Бойовиків, терористів ми будемо судити", - сказав лідер партії. При цьому він визнав, що зробити це буде дуже важко, тому наполягає на створенні "абсолютно нової економічної моделі управління державою".

"Щоб дійсно розвивати економіку, я щиро переконаний, що нам треба категорично відмовитися від співпраці з МВФ", - заявив Добродомов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна