Чому росіянка Самойлова провалилася в Європі

10 травня у Лісабоні відбувся другий півфінал "Євробачення-2018", в якому виступала представниця Росії Юлія Самойлова. З 18 країн-учасниць другого півфіналу до фіналу потрапило лише 10. Росія - за бортом

Depo.ua вирішив поміркувати, що завадило росіянці потрапити у фінал.

На підготовку до конкурсу Юлія Самойлова мала два роки. Підготовка до конкурсу такого масштабу включає у себе не тільки репетицію пісні, а уроки вокалу, сценічної майстерності та вивчення мови, якою співаєш, якщо це іноземна. При цьому кожен учасник Євробачення від будь-якої країни розуміє, що без знання англійської їхати на міжнародний конкурс - безглуздо. Але власні амбіції завадили росіянці вивчити бодай одну мову, окрім рідної.

Все почалося з того, що у 2013 році дівчина засвітилася на конкурсі талантів Алли Пугачової, проте не перемогла. Але цього вистачило для того, щоб дівчину запримітили. Самойлова мріяла про Євробачення, а Росія мріяла про скандал з Україною. Зірки зійшлися у одній галактиці, проте стався не парад планет, а вибух, який підмочив репутацію Росії на світовій арені.

"Я знаю Юлю, знаю її мрію - виступити на "Євробаченні", і знаю, що у неї одна-єдина радість - це її відмінний чоловік і творчість (вона композитор і співачка). Все інше - така метушня і така маячня. Тому що коли співає людина, і співає людина з обмеженими можливостями, повинні затихати все чвари ", - сказала Пугачова.

При цьому, ще під час шоу "Фактор А" Пугачова неодноразово вказувала Самойловій на фальшивий спів та на лінь, через яку вона не прогресує.

Юля сама підписала собі вирок своєю мрією, яку взялася втілювати у життя вся Росія. Росія - де інвалідів не вважають за людей, Росія, в якій не поважають права людей із обмеженими можливостями. Щоправда, слід сказати, що в Україні справи з цим не набагато краще, проте, ми хоча би не робимо вигляд, що у нас все добре, на відміну від Росії.

Судячи із учорашнього виступу, у 2017 році Україна в особі СБУ, заборонивши в'їзд росіянці до України через незаконний візит до Криму, врятувала Самойлову з Росією від провалу. При цьому Україна зуміла показати світові, що дотримується законів, а Росія - ні.

Здавалося б, остаточне рішення Росії ще рік тому стосовно того, що у 2018 році країну знову представить Самойлова давала дівчини карт-бланш у часі щодо підготовки. У інших країнах учасник має лише півроку, щоб підготуватися до Євробачення. Росіянка ж мала цілий рік, якщо не брати до уваги підготовку до "Євробачення-2017"!

Вийшло як вийшло.

Цікаво, що навіть росіяни докумекали, що російський Первый канал відправив Юлію Самойлову лише з метою розчулити європейців та вижати із них взірцевий бал, скориставшись тим, що співачка є людиною з обмеженими можливостями.

У мережі тільки і розмов про те, що Самойлова виступила дійсно погано, і винен в усьому, перш за все, Первый канал, який відправив слабку вокалістку із ніякою піснею. І виходить, що відсутність нормальної підготовки, навіть на психологічному рівні, зовсім ніяка пісня, погані вокальні дані та повна незацікавленість в учасниці головного по Євробаченні на Росії Філіпа Кіркорова, який цього разу продюсує гурт з Молдови DoReDos, вказує на те, що Росія була впевнена у тому, що розвинена Європа пожаліє Самойлову і автоматичне проведе її у фінал, де країни, підконтрольні Росії, обов'язково проголосують за Росію з політичних мотивів.

Просте сталося не так як гадалося. У Європі людина з обмеженими можливостями така сама як і звичайна. Це називається рівність та щирість, які росіянам не зрозуміти. Тому, якщо інвалід співає погано, він співає погано. І жодного підтексту.

Щоб зрозуміти це, потрібно пригадати "Євробачення-2015", в якому брала участь представниця Польщі на інвалідному візку. Жінка потрапила у ДТП і втратила можливість ходити, проте це не завадило їй займатися своїм талантом та стати сильною співачкою, що і було продемонстровано зі сцени Євробачення. При цьому номер також був побудований таким чином, щоб не акцентувати увагу на інвалідному візку.

Нагадаємо, стало відомо, хто пройшов до фіналу "Євробачення-2018".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія