У Житомирі спостерігачам від "Батьківщини" видали оранжеві стрічки, "щоб не напивалися"

У Житомирі на дільниці №181452 члени комісії від ВО "Батьківщина" виділяються від інших оранжевими стрічками для бейджів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Громадянської мережі "ОПОРА"

Спостерігач ОПОРИ каже: "На засіданні порушено питання про те, що мають відрізнятися члени комісії одні від інших. Це питання було порушено на голосуванні. За ці  стрічки проголосували 5 проти них 4, інші утримались, всіх членів 16".

В коментарі ОПОРІ голова комісії Надія Стасюк зазначила: "Нам сказали в штабі "Батьківщини" і видали, я не думаю, що тут все так принципово".

Представник ВО "Батьківщина" Тарас Пошиванюк ОПОРІ прокоментував: "Тому що під час першого туру члени дільничних виборчих комісій перебували в нетверезому стані, відходили раніше з дільниці, таке ж саме із спостерігачами. Для того щоб проконтролювати належне виконання їхніх обов’язків, виключно з цією метою, було ідентифіковано цих людей за допомогою відповідних оранжевих стрічок. Ці стрічки для тримання бейджиків. Відповідно до постанови житомирської міської виборчої комісії члени комісії мають сидіти по парам: один від "Батьківщини" та інший від БПП. Зайшовши на дільницю я бачу, що виконується постанова, що є наші члени комісії, що вони на місці".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна