У Черкасах побилися кандидати в мери

Між представниками кандидатів на посаду міського голови Сергієм Одаричем ("Партія вільних демократів") та Анатолієм Бондаренком (ВО "Батьківщина") сталася сутичка під час перерви між їхніми прямими ефірами на телерадіокомпанії "Рось"

Відомо, що під час неї Сергію Одаричу розбили окуляри, окрім цього, за словами свідків події, один невідомий із супроводу кандидатів у студії дістав зброю, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Громадянської мережі "ОПОРА".

Так, відбувся прямий ефір з кандидатом на посаду міського голови Сергієм Одаричем. Після нього мав виступати Анатолій Бондаренко.

Працівник телерадіокомпанії Назар (прізвище просить не називати)  розповідає, що "були два блоки прямих ефірів, між якими 5-хвилинна пауза. Саме під час цієї паузи відбувся конфлікт між представниками команд Серія Одарича та Анатолія Бондаренка в переході між студією та апаратною. Я був присутній, коли ми заводили Анатолія Бондаренка в студію. Тоді я з гримером побачили, що Сергій Одарич носить з собою очки і такий: "Мені зламали очки". Тут один із присутніх підняв пістолет".

У свою чергу Одарич каже, що окуляри йому розбив Бондаренко: "Я закінчив прямий ефір, потім вийшов зі студії. Там вже були особи від партії "Батьківщина": Станіслав Овчаренко, Роман Діскант, Геннадій Шевченко і, здається, Тренкін (ред. – Юрій Тренкін). Із сильним запахом алкоголю почали ображати, матюкатися, вимагати, щоб я залишив Черкаси, штовхатися. Мені і моїм двом охоронцям вдалося проштовхнутися до виходу, але там з’явився Анатолій Бондаренко, почав так само сваритися і матюкатися. А позаду ті особи, що були в студії, почали штовхати моїх охоронців. Я повернувся, щоб подивитися, що там відбувається. У цей момент отримав від Бондаренка удар в скули...розбиті окуляри. Коли я їх підняв, вже не було нікого".

У Черкасах побилися кандидати в мери - фото 1

Бондаренко цю версію повністю спростовує і наголошує, що Одарич таким чином вирішив привернути до себе більшу увагу.  "В мене сталася сутичка з охоронцями Одарича. Коли я виходив, його охоронець штовхнув мене в груди. Він розмахував пістолетом в студії. Потім перезаряджав його. Це нормально, як ви думаєте? Що це за люди, які всередині телекомпанії зі зброєю. Далі я пішов в гримерну, а «мої хлопці» говорили з охоронцями. Потім в мене був прямий ефір. Якщо Сергію Олеговичу хочеться піару,  і він, як маленький хлопчик, то нехай іде скаржиться в садочок. Але після цього інциденту, після пістолетів – ми цього не залишим".

Прес-служба Черкаської обласної організації політичної партії ВО "Батьківщина" повідомляє таку позицію: "Перетнувшись у телестудії місцевого телеканалу, представники штабу кандидата на посаду міського голови від ВО "Батьківщина" висловили усну претензію чинному міському голові щодо чергового розповсюдження неправдивих агітаційних матеріалів (т.зв. "чорнухи") проти кандидата від "Батьківщини". На що у відповідь охорона діючого мера накинулася з кулаками та розмахувала пістолетом на опонентів. У штабі кандидата на посаду міського голови від ВО "Батьківщина" такі дії команди чинного міського голови вважають черговою провокацією та спробою такими методами залишитися четвертий термін поспіль у кріслі міського голови", – йдеться в повідомленні прес-служби "Батьківщини".

Натомість Одарич говорить, що в його охоронців зброя справді була, проте вони її не застосовували: "Жодних ударів у відповідь ні я, ні мої охоронці не надавали. Хоча і мені, і одному з моїх охоронців добряче дісталося, і ми поїдемо в медичні заклади для фіксування цих ударів".

Щодо агітації Одарич розповідає таке: "Він мені показував газету "Афганців", я не розумію яке відношення я до них маю. Кожен має право вільно вести агітацію, як за так і проти кандидатів".

Правоохоронці взяли свідчення у свідків події, у тому числі і в працівників телерадіокомпанії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна