Німеччина створить "путінолюбську" комісію з прав людини в Криму та ОРДЛО

У Бундестазі Німеччини буде створено міжнародну комісію для моніторингу стану прав людини в Криму та на Донбасі

Про це заявив депутат Бундестагу від партії "Альтернатива для Німеччини" Вальдемар Гердт на полях Ялтинського міжнародного економічного форуму, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

За його словами, про своє бажання взяти участь в роботі комісії вже заявили депутати із семи країн Євросоюзу.

"Ми створюємо, за моєї ініціативи, міжнародну комісію з прав людини, яка буде займатися моніторингом ситуації в Криму і Донбасі", - розповів Гердт.

Він зазначив, що дана комісія стане "альтернативною правозахисною організацією", оскільки в даний час, на думку Гердта, не існує організацій, повністю неупереджених у цьому питанні.

"Я не бачу сьогодні організацій, які б працювали на повний нейтралітет у цьому питанні, у нас завжди ідеологічні догми то з одного, то з іншого боку", - поскаржився Гердт.

Він додав, що штаб-квартирою нової міжнародної комісії стане Берлін.

Нагадаємо, нещодавно Україна висловила протест з приводу запланованої поїздки щонайменше одного депутата від парламентської фракції партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) до анексованого Росією Криму.

За інформацією посольства, 22 громадян Німеччини мають намір взяти участь в роботі економічного форуму в Криму з 18 по 20 квітня. Серед них - п'ять депутатів Бундестагу від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) і двоє -  від Лівої партії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна