Українці мають ще три дні на уточнення списків виборців через суд

Громадяни України можуть звернутися до суду із позовом про уточнення списку виборців до 18 квітня включно

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Також до 18 квітня 2019 року включно ви можете звернутись із позовом про уточнення списку виборців. Звертатись необхідно до місцевого загального суду за місцезнаходженням виборчої дільниці, на якій ви бажаєте проголосувати", - зазначив він.

Петренко нагадав також, що сьогодні, 15 квітня, спливає строк для процедури тимчасової зміни місця голосування.

Він пояснив, що для того, аби тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси необхідно звернутись до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем перебування на день виборів, за місцезнаходженням виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати, чи за адресою реєстрації.

У разі виникнення питань міністр порадив звертатися до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103.

Нагадаємо, станом на 15 квітня 252,8 тисяч виборців тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси у другому турі чергових виборів президента України.

Довідка: У неділю, 21 квітня, в Україні відбудеться другий тур чергових виборів президента України. Кандидатами у президенти є чинний голова держави Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна