У Львові триває опалювальний сезон

ЛМКП "Львівтеплоенерго" подає опалення до 1610 споживачів: без опалення 7 будинків

У Львові триває опалювальний сезон. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. За інформацією ЛМКП "Львівтеплоенерго", станом на ранок опалення отримують 1610 будинків. Без опалення 7 споживачів. З них 1 будинок не отримує опалення через відмову від тепла, 1 будинок не отримує опалення через порив у внутрішньобудинковій системі і 5 будинків — через порив на тепловій мережі.

Станом на ранок опалення не отримує будинок на вул. Наукова, 59. Причина відсутності тепла — відмова абонента. У будинках на вул. Миколайчука, 4 немає опалення через порив у внутрішньобудинковій системі. Роботи з ліквідації пориву проводить балансоутримувач будинку.

Також будинки на вул. Тарнавського, 114, 116, 118, 118а, 120 не отримують опалення через порив на тепловій мережі. Завершити роботи з ліквідації пориву і відновити опалення до цих будинків планують сьогодні, 17 квітня", — повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Також не отримує гарячу воду 3 споживачі підприємства — будинки на вул. Стрийська, 65, 69, 71. Причина відсутності гарячого водопостачання — ремонт внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання. Роботи проводять балансоутримувач будинку — ЛКП «Бондарівка».

Як наголошують тепловики, якщо у помешканнях батареї не гріють, то потрібно звертатися до балансоутримувача будинку. Станом на сьогодні, 97% усіх споживачів житлового фонду, який обслуговують теплопостачальні підприємства Львова, мають загальнобудинкові лічильники. Отож, вони самі можуть регулювати подачу тепла в будинок і, з метою економії коштів, можуть не включати опалення.

Нагадаємо, ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до 1617 житлових будинків, 160 освітніх закладів (школи, садочки) та 33 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає опалення до 524 житлових будинки, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 5 медичних установ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна