На Донбасі військові тестували новітні засоби зв'язку

Схожими системами користуються навіть у НАТО
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" Операції об'єднаних сил. 

Зокрема, на базі Лисичанського прикордонного загону зі складу Об’єднаних сил з метою покращення теоретичних знань та вмінь персоналу проведено навчально-практичні збори із військовослужбовцями підрозділів зв’язку.

У ході зборів представники однієї з компаній провели для військовослужбовців заняття з особливостей використання високоякісних та багатофункціональних засобів зв’язку, що повністю сумісні з радіозасобами країн-членів НАТО.

Зокрема, зв’язківці провели тренування з порядку розгортання радіостанцій, організації радіозв’язку як на близьких, так і на далеких відстанях. Також прикордонники закріпили свої практичні навички з порядку ведення зв’язку, контролю за радіообміном та протидії перешкодам противника.

Постійне підвищення професійних якостей прикордонниками дає змогу ефективно використовувати техніку зв’язку під час виконання бойових завдань та дозволяє здійснювати надійний обмін даними, гарантовано передати дані в умовах активного використання противником засобів радіоелектронної боротьби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна