MARUV розповіла, чому не поїде на Євробачення

Співачка Ганна Корсун, відома як MARUV, яка мала представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2019 пояснила, чому не змогла домовитись із Суспільним про участь у конкурсі

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

«Наша зустріч із Суспільним тривала близько семи годин, в результаті якої, ми так і не дійшли згоди двох сторін», — написала вона.

За словами співачки, вона «з великою гордістю» готова була представляти Україну на міжнародній пісенній арені.

«Як раніше я говорила, відмова від концертів в Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я — громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промо-акції наших політиків. Я — музикант, а не бита на політичній арені», — написала MARUV.

Водночас очільник Суспільного телебачення Зураб Аласанія розповів про умови угоди для учасників відбору на Євробачення, які б сприяли уникненню надмірної політизації конкурсу.

Серед них - відмова представника України на міжнародному конкурсі від гастролей у РФ (три місяці після конкурсу) та уважне ставлення щодо публічних висловлювань виконавця відносно територіальної цілісності України, або будь яких висловлювань, які можуть зашкодити Україні на міжнародному рівні.

Решта умов, щодо прав, приміром - це стандартні умови володаря конкурсу, Європейської Спілки Мовників, зазначає Аласанія.

"Але... Не всі гарні українські виконавці готові бути гарними культурними дипломатами. Таким чином, рішення про виконавця, що представлятиме Україну на Євробаченні поки не прийнято. Перемовини із наступним кандидатом почнемо зранку", - додав очільник Суспільного телебачення.

Нагадаємо, співачка MARUV, яка здобула перемогу в національному відборі на пісенний конкурс "Євробачення" у 2019 році, не поїде на конкурс від України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна