MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні

Співачка MARUV, яка здобула перемогу в національному відборі на пісенний конкурс "Євробачення" у 2019 році, не поїде на конкурс від України

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на заяву Суспільного мовлення.

"Після проведених перемовин ПАТ "НСТУ" та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі", - зазначає мовник.

У відомстві стверджують, що за правилами "Євробачення", учасник повинен "забезпечити неполітичний характер".

"Ситуація, яка склалася навколо Нацвідбору цього року, має ознаки політизації", - йдеться в повідомленні.

"Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору", - додали в Суспільному.

Мовник також вбачає в ситуації "небезпеку ескалації розколу українського суспільства".

Нагадаємо, 23 лютого в Києві відбувся фінал національного відбору "Євробачення-2019". На ньому вирішилося, що Maruv представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі.

Правовласником пісні Siren Song,  з якою співачка MARUV перемогла на національному відборі "Євробачення-2019", російська компанія аудіозапису Warner Music Russia.

Суспільне дало Maruv добу на те, щоб визначитися, чи підписує вона контракт, де забороняється, зокрема, гастролювати на Росії.

Російський продюсер Йосип Пригожин запропонував співачці Анні Корсун (MARUV), яка перемогла в українському відборі "Євробачення-2019", представити Росію на міжнародному конкурсі в 2020 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна