Гройсман оцінив роботу "Приватбанку" і спрогнозував, коли вирішаться "юридичні тонкощі"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман оцінив роботу "Приватбанку" як стабільну

Про це він заявив під час спілкування з журналістами в Маріуполі, передає Depo.ua.

"Мене цікавить єдине – кошти вкладників і захист інтересів майже 20 мільйонів українців, а також збереження коштів держави… Банк знаходиться в нормальному стані, банк стабільно працює", – наголосив Гройсман.

"Ну а з'ясування цих юридичних тонкощів, я думаю, що займе ще не один місяць, можливо й рік", –додав він.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва розглянув заяву про забезпечення позову про призупинення дії розпорядження уряду про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади голови Державної митної служби.

Судом було схвалено задовольнити заяву про забезпечення позову і зупинити дію розпорядження Кабінету міністрів України "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної митної служби".

Окрім цього суд заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії з проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного розпорядження Кабінету міністрів України

Водночас Гройсман впевнений, що суд заблокував конкурс на голову митниці через корупційну змову.

Довідка: 20 березня Кабмін ухвалив рішення про оголошення конкурсу на заміщення посад голови Державної податкової служби та голови Державної митної служби.

У ЗМІ повідомлялося, що керівником Митниці стане Перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов, який вийшов у фінальний етап конкурсу. Таку ж інформацію озвучував в ефірі одного з телеканалів президент Петро Порошенко. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна