"Є два базових пункти": У Зеленського розповіли, чи розпускатимуть Раду

Політконсультант Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів чи доведеться новообраному главі держави розпускати парламент

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на ICTV, Разумков каже, що питання можливості розпуску парламенту наразі в юридичній площині. 

"Є різні підходи у юристів. Тут є два базових пункти. Перший - чи можна це буде зробити в рамках чинного законодавства. Другий - чи потрібно буде це зробити. Якщо Рада буде нарешті ефективно працювати і підтримувати ті законопроекти, про які говорилося раніше, то, можливо, це і не потрібно робити", - сказав Разумков, маючи зокрема на увазі проекти законів щодо народовлалля та імпічменту.

Також Разумков розповів, як Зеленський зараз може вплинути на депутатів. 

"Ті законопроекти, які ми обговорюємо, вони не несуть якоїсь персональної вигоди для президента. Це ті обіцянки, які давали народні депутати, ідучи в 2014 році. На жаль, вони їх досі не виконали. Якщо зараз всі ці законопроекти будуть ініційовані та подані президентом Зеленським в парламент і народні депутати знову за них не проголосують, то їм буде дуже важко пояснити своїм виборцям, а чому ж вони це зробили", - вважає Разумков. 

Раніше в Зеленського розповіли про перші два кроки на посаді президента України

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна