«Бальзам Мольфара»
зігріє у холоди, мольфа захистить від негативу
Новинка на ринку алкогольних напоїв на травах «Бальзам Мольфара» — це букет цілющих трав, що чудово смакує як самостійно, так і з кавою або в складі коктейлів. Бальзам стане у нагоді під час зимових холодів і є чудовим подарунком для тих, хто любить українське, корисне та смачне.
Споконвіку високо в Карпатах жили мольфари — віщуни, знахарі, народні цілителі. Вони лікували людей і тварин, допомагали повернути втрачене кохання чи знайти судженого, знайти загублені речі, підказували, на якому місці будувати хату чи копати колодязь. Мольфар знав усі відповіді і допомагав прийти до істини, окріпнути тілом і духом. Лікував, піднімав, підтримував, наставляв.

От що про карпатського мольфара в легендарній повісті «Тіні забутих предків» писав Михайло Коцюбинський: «Він був могутній, потужний, усе знав. Міг наслати смерть і життя, розігнати хмару і викликати град, вогнем чорного ока спопелити ворогів і запалити в жіночому серці любов. У своїх сильних руках тримав сили небесні і земні, здоров'я тварини і людини».
1

Михайло Коцюбинський
1864-1913
У цьому йому допомагали знання про цілющі сили природи. Вірними помічниками кожного мольфара були чудодійні бальзами, які той готував з карпатських ягід та трав. Тільки він знав, коли та чи інша рослина набуває максимальної сили, тоді її і ходив збирати.
Чи є в сучасних гірських селах мольфари? Останній відомий в Україні легендарний мольфар Михайло Нечай був нащадком брацлавського полковника Данила Нечая. Вже у вісім років він відкрив у собі здатність зупиняти кровотечі, заживляв рани і скоро набув слави сильного знахаря. Він пішов із життя у 81 рік, але встиг передати свої знання. Михайло Нечай розумів, що легендарний спадок не має зникнути, тому брав учнів і щедро ділився з ними своїми знаннями, розкривав секрети.


Одна з найближчих учениць Нечая — Олена Світко, в якій тече мольфарська кров, наразі мешкає у Києві. Лікар, мікробіолог, натуропат, автор багатьох книжок про народну медицину, вона добре пам'ятає настанови мольфара Нечая і постійно ними користується, лікуючи людей за допомогою дарів природи. Унікальні знання, досвід та розуміння трав пані Олени лягли в основу рецепта «Бальзамів Мольфара». Завдяки цьому коштовний спадок наших пращурів тепер доступний кожному.
Олена Світко показує мольфу, подарунок Михайла Нечая
До бальзаму, який зцілював тіло, знахар додавав мольфу, яка відповідала за душу. Цей намовлений оберіг мольфар просив відвідувача завжди носити з собою. Мольфа оберігала свого господаря. Кажуть, що, навіть загубившись, вона якимось дивним чином завжди поверталася до власника.

За традицією, придбавши «Бальзам Мольфара» , в подарунок ви отримаєте Мольфу - оберіг, «намовлений» Оленою Світко на щастя, удачу і гарне життя.
«Бальзам Мольфара Карпатський»
Це класичний легкий напій на травах, виготовлений за старовинними рецептами міцністю 20%.
«Бальзам Мольфара Оригінальний»
Збалансований букет запашних карпатських трав, що надає напою післясмак, як в старовинних ядряних настоянках. Ідеальний для тих, хто полюбляє міцні 35% напої з яскраво вираженим трав'яним смаком і ароматом. Аналогом такого бальзаму є популярний німецький «Jegermeister».
«Бальзам Мольфара Імбирний»
20% легкий напій на травах, містить імбир, що відомий своїми лікувальними властивостями: з давніх давен його використовували для зняття болю, лікування застуди, покращення травлення і зниження ваги. І ще імбир допомагає жінкам подолати періодичний біль, а чоловікам покращує потенцію.
«Бальзам Мольфара Карпатський» та «Бальзам Мольфара Імбирний» - перші в Україні 20-градусні легкі напої на травах, які п'ються легко і приємно .
Набір з трьох бальзамів – це ідеальний подарунок тим, кого ви любите і просто корисне придбання для себе. Коли на вулиці холодно, а на душі сумно, так приємно побавити себе келихом смачного і запашного трав'яного напою!

Бальзам незамінний у негоду та під час хвороби, необхідний при поганому настрої і перших ознаках депресії. Ковток —- і ви відчуєте тепло та спокій, силу та енергію наших легендарних предків. Зрештою, це просто дуже смачно!