КРАСА БІЛЬШЕ
НЕ ПОТРЕБУЄ ЖЕРТВ
Як хочеться, щоб відома приказка нарешті зазвучала саме так! Але краса постійно чогось потребує… Часу на пошук зручної адреси салону, наявності там потрібної послуги за прийнятною ціною, пошуку саме того спеціаліста, якому без вагань можна довіритися, та обдзвону ресепшенів поспіхом нагуглених салонів у пошуках вільного вікна, яке ще має співпасти з вашим графіком.
Погодьтеся, це зовсім не схоже на задоволення. Скоріш нагадує якийсь нескінченний квест, з яким швидше б упоратись та видихнути.

От згадайте, як часто з вами траплялася ситуація, коли потрібно потрапити в салон просто тут і зараз? Наприклад, вас раптово запросили на зустріч або день народження, і тепер вам терміново необхідна зачіска або макіяж. Що ми зазвичай робимо в такому разі? Шукаємо в інтернеті найближчі салони краси, виписуємо їх номери телефонів, обдзвонюємо у пошуках спеціаліста «на зараз». Або похапцем об'їжджаємо відомі нам салони, сподіваючись знайти вільний час у розкладі. Ще й ціну на послугу узгодити потрібно та майстра підібрати.

А якщо про завтрашню зустріч ви дізнались пізно ввечері і салони вже не працюють? Як не нервувати і точно записатись на потрібну процедуру навіть вночі та забути про довготривалі пошуки?

Рішення є! Можна більше не шукати складних шляхів, а в кілька кліків записатись в салон, розслабитись і отримувати задоволення. Бо краса більше не потребує жертв!
У краси з'явився партнер, друг та цілодобовий амбасадор, який знайде вільне вікно навіть вночі 一 це безкоштовний онлайн-сервіс пошуку бьюті-спеціалістів та запису на послуги краси https://mybeauty.ua/. З ним ви зможете легко знайти потрібного майстра та швидко записатись на обрану процедуру.
На сайті зібрані всі салони краси та майстри, до яких можна миттєво записатись, адже сервіс MyBeauty співпрацює з мережевими салонами, розклади яких доступні онлайн. На сайті є можливість обрати послугу, яка вам потрібна, салон, в якому хочете її отримати, та вибрати зручний час запису, адже ви бачите графік майстра (вільний час).
Це значно спрощує життя. Більше не потрібно телефонувати в салони, шукати в інтернеті інформацію про наявність послуг, уточнювати ціни та вільний час. Тепер можна зайти на один сайт, ввести необхідні параметри пошуку та в декілька кліків записатись на процедуру.
Сервіс MyBeauty пропонує швидкий пошук салонів за місцезнаходженням або послугою, яка вам необхідна. Ви можете відсортувати запропоновані салони за рейтингом, популярністю або ціною обраної послуги. Почитати відгуки про майстрів, переглянути їхні портфоліо та зупинити свій вибір на тому, який сподобається найбільше.

Наша редакція вирішила протестувати сервіс та перевірити, чи дійсно краса більше не потребує жертв і стала доступною для запису навіть вночі.
Сайт виявився дуже простим у користуванні. Нам не довелось нічого шукати від слова «взагалі». Все, що потрібно було зробити, це на першій же сторінці обрати серед випадаючого списку послуг «Перукарні» та район «Печерськ». Сервіс нам запропонував перелік салонів з короткою інформацією про кожен, серед яких ми обрали салон New Look.
Ми вирішили піти до Анастасії на послугу укладки. Обрали дату серед запропонованих та час, залишили номер телефону, натиснули «записатись» і через дві хвилини нам перетелефонували з call-центру MyBeauty, щоб підтвердити успішний запис.
Все! Це відбулось так швидко, що хотілось перепитати, чи дійсно ми записані саме в той салон і чи не буде накладок у розкладі. Але тест від редакції є тест від редакції!
Якщо ви раптом, як і ми, засумнівалися, сайт пропонує допомогу від call-центру, де вас можуть детально проконсультувати з питань використання сервісу, допомогти у виборі майстра або з записати на процедуру в телефонному режимі.
Ну що? Пора перевірити, чи дійсно це працює! В обрану дату та час ми приїхали до New Look, де нас зустріла адміністратор. В салоні вже чекала Анастасія 一 обраний нами майстер. Ніяких накладок у розкладі або іншої плутанини! Укладка зроблена точно в термін, час на пошуки салону та майстра збережено, настрій, як і зачіска, бездоганний!
Після успішного тесту в салоні ми побачили Олександру, керівника проєкту MyBeauty. Вона домовлялася про зйомку для YouTube-каналу, де тестує для сервісу послуги салонів та показує, як усе відбувається.
Користуючись нагодою, ми розпитали у Олександри про подробиці.
Які послуги зазвичай тестуєте?
— Залежить від салону краси і від того, які послуги вони пропонують. Ми ходимо і в клініки естетичної медицини, і до косметологів, а зараз почнуться сезонні послуги. Наприклад, пілінг. Ми можемо розповісти, які очищення можна або не рекомендується робити в осінній період, на чому зробити акцент. Ми тестуємо послуги не тільки для YouTube-каналу, а ще говоримо про це в нашому Instagram. Це як старша подруга, яка дає експертні поради.
Ви це робите, щоб познайомити відвідувачів з чимось новим?
— Так, це по-перше. По-друге, показати що пропонують салони. Може, хтось давно шукав якусь послугу або боїться зателефонувати і дізнатися. А ми 一 ті, хто про все це розповідає і показує на власному прикладі, що це доступно: «Ось, я прийшла. Дивіться самі, це не страшно. Приходьте теж».
Розкажіть про найголовнішу зручність користування сервісом. Чому ним люблять користуватися?
— Це економія часу. Ти заходиш на сайт і в декілька кліків записуєшся в салон краси, який тебе цікавить. Ми економимо час людини, головний ресурс нашого життя. Запис у нас 24/7. Можна записатися навіть уночі, раптом щось сталося: зламався ніготь, а у тебе вранці важлива зустріч. Записуєшся через наш сайт на ранок, приїжджаєш у салон краси і робиш послугу. Також на сайті можна подивитися ціни, що теж дуже зручно, бо не потрібно нікуди телефонувати. Ти вибираєш салон за районом, дивишся по ціні (десь комплекс манікюру 500 грн, десь 700 грн), обираєш для себе комфортну та записуєшся.
Може бути таке, що клієнт записався в салон через ваш сайт, приїхав, а вийшла якась накладка за розкладом і його не можуть прийняти?
— Якщо час в салоні зайнятий, то він не відображається на сайті. Актуальний розклад та ціни на послуги оновлюються автоматично, адже у нас інтеграція сайту з CRM-системою салонів. Також після запису в Viber приходить повідомлення з підтвердженням.
Якими результатами вже можете похвалитися?
— У нас на сайті вже понад 130 салонів краси, і це тільки по Києву. Чому їх 130, а не 600? Бо ми вивчаємо салони, дивимося коментарі, і у нас є критерії відбору: наявність CRM-системи, загальний вигляд салону, його готовність ділитися інформацією (прайс, час роботи, портфоліо, можливість сфотографувати майстрів та салон). Це все для них абсолютно безкоштовно. Будь-який салон, який хоче потрапити до нас на сайт, може це зробити, не витрачаючи абсолютно ніяких коштів.
Я бачила у вас на сайті, що можна вибрати місто пошуку послуг або салону. Зараз сервіс пропонує тільки Київ. Чи означає це, що ви плануєте розширювати сервіс на інші міста України?
— Так. На початку наступного року ми запускаємо міста- мільйонники: це Одеса, Харків (у нас уже є партнери, які нас очікують), Дніпро і Львів. А потім ми охопимо всі міста!
В планах сервісу не тільки поширити свої послуги на інші міста, а й в найближчому майбутньому розробити мобільний додаток та програму лояльності з накопичення бонусів, які можна буде витрачати на послуги. Вже сьогодні на сайті (в розділі «Акції») можна записатись на послуги зі знижками. Іноді там навіть трапляються безкоштовні пропозиції. Для більшої зручності сервіс дублює акційні пропозиції у своєму Telegram-каналі, де можна перейти за посиланням і одразу записатись на послугу.
Команда сервісу MyBeauty точно розуміє, чому вони це роблять. Звичайно, команда не рятує людські життя, але собі, своїй мамі та подрузі помітно його спрощує. Завдяки використанню такого сервісу ми можемо провести зайву годину з дитиною, піти на побачення (а може, за цей час і на два), замість того щоб шукати, як себе привести до ладу. MyBeauty створює велику сім'ю, поєднує всіх людей, які ходять в салони краси, барбершопи, естетичні клініки в одному місці. Одним словом, робить все для того, щоб краса більше не потребувала жертв, і, здається, у них це чудово виходить!
Автор тексту Ольга Кодій