Еволюція "бліцкрігу" під Мар'їнкою. Від "масованого наступу рускіх псов" до "помянєм братішек"

Ніщо так не дискредитує проросійських головорізів та їхніх московських поплічників, як інформпідтримка, яку вони влаштували своєму вчорашньому акту безглуздого самогубства

Еволюція "бліцкрігу" під Мар'їнкою. Від…

Вчорашній наступ російсько-терористичних формувань на Мар'їнку змусив похвилюватися, але, на щастя, українське військо вкотре проявило себе гідно і "відсипало" сепарам по самі помідори. Сьогодні ДНРівські "вояки" зализують рани і, під дружний акомпанемент московських лялькарів, жаліються на підступність "клятих укропів". Втім, на початку наступу настрої в них були куди більш райдужними. Depo.ua назбирало по гарячих слідах свідчення того, хто і на кого насправді напав, і чим це все закінчилося.

Як відомо, свій наступ путінські "комбайнери" та "шахтарі", щиро оздоблені російським "Воєнторгом", розпочали у кращих традиціях нацистської Германії - на світанку, о 4 ранку. І спочатку все йшло нібито й непогано, про що сепаратистські інформджерела радісно віщали першу половину дня, не сильно приховуючи, хто почав наступ, і що вони думають з приводу Мінських домовленостей і окриків ОБСЄ

Еволюція

Еволюція

Еволюція

Звісно ж, можна було б припустити, що це все - "самодіяльність" саме сепаратистських ресурсів, тому й попит з них невеликий. Втім, до інформаційного шабашу традиційно підключилися і потужні (і колись навіть поважні, - Ред.) російські агенції від "ТАСС" та "Інтерфаксу" до офіційного рупора російського Міністерства оборони - яке давно вже варто було б перейменувати в Міністерство нападу та провокації - телерадіокомпанії "Звєзди".

Еволюція

Деякі "сепарські" ресурси намагалися виставити свій експромт як боротьбу за "правоє" діло, але виходило це в них не дуже, оскільки чи не з кожного речення стирчали довгі сурковсько-захаровські вуха.

Еволюція

Те, що терористи, всупереч мінським домовленостям, пустили проти України важке озброєння, вони не приховували.

Еволюція

Але вдень щось пішло не так, і ранкова бравада з повідомлень стала різко вивітрюватися. Спіймані на гарячому і вже добряче "перевиховані" ДНРівські герої пішли в класичний пацанський "отказ", мовляв, ні на кого ми не наступаємо, "укропи" самі уходять, і взагалі ми і так давно в Мар'їнці турбуємося про пенсіонерів і хором переводимо їх через дорогу.

Еволюція

Еволюція

Тим часом в іншій, не публічній площині події розвивалися стрімко і зовсім не так, як задумали у Путіна.

Еволюція

Ну хто ж знав, що наступ буде невдалим? "Рашатудей" і "Лайфньюз" їх до такого не готували!

Еволюція

Результат тих подій - а загострення військового протистояння вчора було не лише під Мар'їнкою, але й на інших ділянках фронту - добре відомий. Терористи "відгребли" на всіх напрямках, клаповухий полководець ДНР Захарченко ганебно втік з "столиці" разом зі свитою та зарплатами утилізованих "відпусників", бойовий телефон "Моторола" пропав безвісти десь між спідницею молодої дружини і тещиним диваном, а про не менш бравого охоронця супермаркета з грузинським фльором "Гіві" взагалі нічого не чути.

Втім, рупори "новоросії" під вечір ще намагалися бити себе п'яткою в груди і переконувати, що вони ще ті вояки. Прямо з переповнених "мирними апалченцамі" донецьких шпиталів. А поки одні, про всяк випадок перелякано озираючись, розповідали про свої неіснуючі геройства, інші розводили плач Ярославни по безвинно убієнним "мальчікам" і всюдисущу "зраду".

Еволюція

Еволюція

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"