У Яценюка взялися за декомунізацію портів і залізниць

Заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян доручив підлеглим міністерству підприємствам перейменувати назви об'єктів інфраструктури, що містять символіку тоталітарного режиму, русизми чи є рудиментом СРСР

Відповідний документ Омелян опублікував у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сподіваюся, що керівництво "Укрзалізниці", морських портів, держпідприємств набереться сміливості і поставить крапку у спогадах про окупацію України. Перейменує порти Іллічівськ та Южний з Октябрьськом, регіональні залізниці (Південна, яка на півночі; Південно-Західна, що в центрі) і багато інших", - написав Омелян.

Документ адресований Державіаслужбі, Укрморрічінспекції, Укравтодору, Укрзалізниці, Укртрансбезпеці, Укрпошти, керівникам підприємств.

Згідно з документом, перейменуванню до 29 квітня підлягають державні підприємства, установи, організації та об'єкти інфраструктури, які розташовані на території цих установ, і назви яких містять комуністичну чи націонал-соціалістичну символіку, викладені не українською мовою або містять русизми, а також такі назви, які походять від географічних координат, але фактично їм не відповідають, будучи рудиментом Радянського Союзу.

Також Омелян доручив до 29 лютого демонтувати тоталітарну символіку, пам'ятники та пам'ятні знаки на будинках і спорудах, які знаходяться у власності підприємств, що належать до сфери управління Мінінфраструктури.

У Яценюка взялися за декомунізацію портів і залізниць - фото 1

У Яценюка взялися за декомунізацію портів і залізниць - фото 2

У Яценюка взялися за декомунізацію портів і залізниць - фото 3

Чесно кажучи, саме з цього документу дуже хотілося розпочати свою роботу в Міністерстві.Водночас, не було правових підс...

Опубліковано Volodymyr Omelyan 15 січня 2016 р.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Весь мир