Печерський суд «нагрів» державу на 20 млн евро. В ГПУ назвали це «опискою»

Генеральна прокуратура України назвала «опискою» службову недбалість судді Печерського районного суду Києва, завдяки якому держава втратила 20 млн евро.

Печерський суд «нагрів» державу на 20 мл…

Про це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат України («Блок Петра Порошенка») Вадим Денисенко, передає depo.ua.

За його словами, 12 лютого 2015 року нардеп подав депутатське звернення до Генеральної прокуратури України з проханням провести перевірку та надати правову оцінку діям судді Печерського районного суду міста Києва Новака Р.В.

«Приводом до звернення стала скарга Держагентства автомобільних доріг України («Укравтодор»), яка надійшла на моє ім'я (моє ставлення до цієї організації наразі винесу за дужки). Суть скарги «Укравтодора» полягає в тому, що суд, порушивши норми законодавства допустив розгляд скарги на бездіяльність слідчого без представника скаржника (це заборонено згідно з КПК)», - пише Денисенко.

«Окрім того, у заяві Укравтодору було вказано на те, що в журналі судового засідання та винесеній ухвалі від 14.01.2015 року було зазначено, що представник скаржника (тобто представник Укравтодору) нібито був присутнім та підтримав доводи скарги», - говориться в повідомленні.

За словам народного обранця, відповідно до КПК, така ухвала суду не оскаржується. Автоматичні збитки «Укравтодору», а значить і держави складають приблизно 20 млн евро.

«Отже, яку відповідь я отримав з Генпрокуратури? Всю цю історію було названо «опискою». Наводжу дослівну цитату: «У зв'язку з виявленням у тексті ухвали суду описки щодо присутності у судовому засіданні представника Державного агентства автомобільних доріг України та неточності в журналі судового засідання, Генеральною прокуратурою України 20.02.15, у порядку ст. ст. 40, 379 КПК України, подано зауваження на журнал судового засідання та заяву про виправлення описки в ухвалі Печерського районного суду міста Києва від 14.01.15. Враховуючи викладене, підстав для вжиття заходів прокурорського реагування немає», - пише Денисенко.

В підсумку, за словами депутата, Генпрокуратура встановила, що скарга дійсно була розглянута без участі представника скаржника, що прямо заборонено чинним КПК України.

«Ця обставина однозначно вказує на допущення слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва Новаком Р.В. службової недбалості. За подібну «недбалість» прокуратура мала б бодай зробити вигляд, що збирається відкрити кримінальне провадження та здійснити досудове розслідування за вказаним фактом», - говориться в повідомленні.

Больше новостей о событиях в Украине и мире на Depo.ua

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme