Мосийчук: На Капри Ляшко ездил к друзьям

Лидер Радикальной партии Олег Ляшко и был на острове Капри, но не полноценно отдыхал, а заехал на несколько дней к друзьям, которые там отдыхали
Depo.Власть
20 августа 2015 13:18
ФОТО: depo.ua

Об этом на своей странице в "Фейсбуке" написал народный депутат-радикал Игорь Мосийчук.

"Чому, хто і з якою метою "мочить" Олега Ляшка за нібито відпочинок на Капрі в Італії? - пише Мосійчук. - Відповіді лежать на поверхні. Достатньо лише включити мозок і проаналізувати весь цей шум-гам в деяких медіа навколо Ляшка і Капрі.
Отже:
1. Ляшко дійсно був на Капрі але не повноцінно відпочивав а заїхав на декілька днів до друзів які там відпочивали

2. Дійсно друг Ляшка бізнесмен і "понтярщик" екс-депутат Київради Юрій Сухін в цей час відпочивав на Капрі. Але треба не забувати, що це саме Ляшко назавжди закрив Сухіну шлях в політику, примусивши його після придбання над дорогого автомобіля скласти повноваження депутата Київради

3. Ляшко подорожуючи Італією не просто відпочивав, а проводив зустрічі з українцями, яких в цій країні працює і проживає близько 800 тисяч. Вони наші співвітчизники, яких наша країна не змогла забезпечити роботою з гідною оплатою. Вони - наші брати і сестри, які також потребують нашої підтримки.

4. Ляшко перебував в Італії разом зі своєю родиною і родиною нашого колеги Сергія Скуратовського. Сергій до обрання народним депутатом мав серйозний будівельний бізнес в Київській області і може собі дозволити відпочинок на будь-якому курорті світу, але тут же треба не забувати, що Скуратовський за час війни з російськими окупантами витратив на підтримку фронту і фронтовиків більше п'яти мільйонів доларів. Це і перші БТР для добровольчих батальйонів, і амуніція для вояків ЗСУ, і квартири для ветеранів-інвалідів...

5. І нарешті перечитайте, що пишуть про Ляшка і Капрі. Набір вигаданих дурниць, не підкріплених жодними фото чи відео фактами. Чи, може, хтось бачив фото відпочиваючого Ляшка з арабськими шейхами? Чи, може, є світлини чи хоча б очевидці того, що Ляшко на Капрі сідає в над дороге авто? А можливо, хтось відзняв відео, як через обслуговування Ляшка в якомусь італійському супермаркеті відмовились обслуговувати клієнтів?

ВАМ САМИМ ВІД ЦЬОГО НЕ СМІШНО?
НЕ ПРИНИЗЛИВО САМИМ ДЛЯ СЕБЕ ОБГОВОРЮВАТИ І ОБСМОКТУВАТИ ПРОЯВ ЧИЄЇЙСЬ ХВОРОЇ ФАНТАЗІЇ?

А тепер найголовніше. Хто і чому розв'язав таку брудну компанію проти Олега Ляшка і Радикальної партії?
1. Ляшко - єдиний політик першого ешелону, який відкрито не боїться опонувати президенту Петру Порошенку і його політиці лояльності до російського бізнесу та умиротворення агресора.
2. Напередодні голосування за зміни до Конституції, які передбачають особливий статус Донбасу є бажання будь-що дискредитувати Олега Ляшка та Радикальну партію, яка є найбільш послідовним противником прийняття цих змін.
3. Радикальна партія і особисто Олег Ляшко є відкритими ворогами українських олігархів. Ми вимагаємо націоналізації вкраденого в держави майна цих упирів. Вимагаємо негайного арешту нардепів-олігархів Бойка та Льовочкіна як архітекторів клептократичного і злочинного режиму Януковича. Олігархи - могутні опоненти, які володіють ЗМІ, що в свою чергу поливають нас брудом.
4. Нам достеменно відомо, що брудні матеріали про Ляшка і Капрі більшість сайтів розмістили на замовлення одного піар-агенства за гроші. Поважні видання, ясна річ, відмовились розміщати цей бруд. Конкретно хто замовив цей огидний наклеп ми з'ясуємо вже за декілька днів. З'ясуємо і покараємо!
5. Показником того, хто розповсюджує ці наклепи є факт того, що один з сайтів, який перший опублікував цей бруд є сайт Новоросії. З цими подонками звичайно все зрозуміло. А от те, що замовний брудний матеріал перепостив Віктор Уколов говорить про амнезію. Пане Вікторе, ви, мабуть, підзабули, як ті самі політбрехуни звинувачували вас у педофілії?
Насамкінець прошу друзів не уподібнюватися різній сволоті, яка заради 30 срібників готова поливати брудом будь-кого".

Напомним, ранее в СМИ и соцсетях сообщалось, что Олег Ляшко отдыхает на Капри в одном из самых дорогих отелей.